cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Güncelleme sonrası Watch 6 saatin çabuk şarj bitmesi

(Topic created on: 12-28-2023 01:31 PM)
131 Views
ErdemTekel
Active Level 1
Options
Galaxy A

1 gün önce A53 5G telefonu güncelledim saati de akşam şarj ettim gece boyu bağlıydı telefon ve saat birbirine sabah saatin şarjı kontrol etmeden evden çıktım ve şarjım 5 saat içinde bitti sorun telefona gelen güncelleme yüzünden mi oldu onu anlayamadım 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ErdemTekel,

Yaşadığınız durumu cihazı sıfırlayarak kontrol etmenizi, durumun devamı halinde Samsung Yetkili Servis Merkezimize müracaat etmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
7 Comments
enineboyuna06
Active Level 9
Galaxy A
Güncellemeden sonra normaldir 1 haftada oturur olmazsa wipe cache deneyebilirsiniz
0 Likes
ErdemTekel
Active Level 1
Galaxy A
Evet muhtemelen öyle olacak yarında aynı şekilde şarji biterse emin olurum
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Cihazı sıfırladın mi
0 Likes
ErdemTekel
Active Level 1
Galaxy A
Telefonu kullanmaya devam etmem gerekiyordu o yüzden sıfırlamadım yedekleme yapıp sıfırlayacağım saatide aynı şekilde yaparım ancak anlam veremediğim şey saatin şarjını bu kadar harcayan şey ne olduğu ?
0 Likes
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Yazılımsal bug olabilir bide saatteki aktif her sensör fazladan güç hatcar kullanmadigin özellikleri kapat
0 Likes
ErdemTekel
Active Level 1
Galaxy A
Daha önce kalp atış sensörü açıktı 20 dk da 1 çalışıyordu bu kadar çabuk bitmedi şarjı
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ErdemTekel,

Yaşadığınız durumu cihazı sıfırlayarak kontrol etmenizi, durumun devamı halinde Samsung Yetkili Servis Merkezimize müracaat etmenizi rica ederiz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes