cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme Bilgi Alma (A10)

(Topic created on: 10-30-2020 10:53 AM)
459 Views
Cebrail
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Öncelikle Cümleten Herkese Hayırlı Cumalar.

Arkadaşlar bildiğiniz gibi ALLÂH NASİP EDERSE 3 Gün sonra Askere gidiyorum. 3-4 soru sormak istiyorum bilgi alma ve öğrenme amaçlı. 

1- Ben askerde iken 6 ay içinde Samsung Galaxy A10 cihazımıza 2 güncelleme geldiğinde bu güncellemeler 'den ilk gelen güncelleme güvenlik ikinci güncelleme Android 11 güncellemesi diyelim. Askerden geldiğimde direk Android 11 güncellemesini mi kurmuş olcam ? Yoksa önce güvenlik sonra mı Android 11 güncellemesini mi kurmuş olcam ?

2- Şuan telefonda ki kayıtlı olan numaralar doğal olarak Gmail hesabımız 'da kayıtlı. Fakat şuan telefonda kayıtlı olan numaraları Sim kartımız â nasıl kaydederim ? Yani sim kartımızı çıkarıp başka cihaza taktığımız 'da numaralar otomatikman onda 'da gözükmesi için o yüzden. 

3- Son olarak, Hangi Launcher kullanıyorsunuz? :) Orijinal ONE UI Ana Ekran mı ? Yoksa başka launcher mı kullanıyorsunuz? 

Şimdiden Yardımlarımız için Teşekkür Ederim. 🥰❤ :)))
15 Comments
ozlemm
Expert Level 4
Galaxy A
Rica ederim😊A'min.
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Bakalım 2 3 gün sonra askerlik bizi bekler. :)
ozlemm
Expert Level 4
Galaxy A
Ayy canım yaa kolay gelsin inşallah😊ne kadar süre olacak seninki?
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

1) Eğer android 11 çıktıysa android 11 ile güvenlik güncellemesi alacaktır

2) Kişiler > sol üste 3 çizgi > kişileri yönet >kişileri taşı bölümünden sim kartı taşıyabilirsiniz yada kardeşim dışa aktar yapabilrisiniz

Dışa aktar yaptıktan sonra telfonu bilgisyara bağlayıp alabilrisiniz yada dosyalara girip kişiler adlı vcf dosyası var oradan ad karta alabilirsiniz

3) One uı home
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Dışa aktar bölümünden nasıl devam ederim ? sim karta taşıdıktan sonra gmail'de kayıtlı olan kişiler gitmez değil mi ? kalır yine yani. Gmail'de kayıtlı olan numaralar gitsin istemem.
XxDarkninjaxX
Expert Level 2
Galaxy A
Başkan bir şey sorucam; Sen askeri bir 6 ay daha mı yapıcaksın? Yoksa Eğitim mı yapmıştın?
0 Likes