Expert Level 5

Öncelikle Cümleten Herkese Hayırlı Cumalar.

 
Arkadaşlar bildiğiniz gibi ALLÂH NASİP EDERSE 3 Gün sonra Askere gidiyorum. 3-4 soru sormak istiyorum bilgi alma ve öğrenme amaçlı. 
 
1- Ben askerde iken 6 ay içinde Samsung Galaxy A10 cihazımıza 2 güncelleme geldiğinde bu güncellemeler 'den ilk gelen güncelleme güvenlik ikinci güncelleme Android 11 güncellemesi diyelim. Askerden geldiğimde direk Android 11 güncellemesini mi kurmuş olcam ? Yoksa önce güvenlik sonra mı Android 11 güncellemesini mi kurmuş olcam ?
 
2- Şuan telefonda ki kayıtlı olan numaralar doğal olarak Gmail hesabımız 'da kayıtlı. Fakat şuan telefonda kayıtlı olan numaraları Sim kartımız â nasıl kaydederim ? Yani sim kartımızı çıkarıp başka cihaza taktığımız 'da numaralar otomatikman onda 'da gözükmesi için o yüzden. 
 
3- Son olarak, Hangi Launcher kullanıyorsunuz? :) Orijinal ONE UI Ana Ekran mı ? Yoksa başka launcher mı kullanıyorsunuz? 
 
Şimdiden Yardımlarımız için Teşekkür Ederim. 🥰❤ :)))
21 Yorum
Expert Level 5
1- En son gelmiş olan güncelleme kurulur. Yani android 11 gelmişse android 11 kurulumu olucaktır. Beraberinde güvenlikte zaten yükselicektir.

2- Kişiler - Sol üst üç çizgi - Kişileri yönet - Kişileri taşı bölümünden kişileri SIM Kart içerisine taşıyabilirsin. SIM Kartını başka bir cihaza taktığın zaman kişiler o cihazda da görünür.

3- One UI Ana Ekranı kullanıyorum.
Yanıtla
Yükleniyor...
Teşekkür Ederim. Sağ Olasın hemen yapayım. Yani en son gelen güncelleme kurulur. Bu arada buradan hangisine tıklıycam? 20201030_113155.jpg
Yanıtla
Yükleniyor...
Telefon ve google hesaplarında kayıtlı kişiler varsa telefon veya google'dan seç.
Burada rica ederim.
Yanıtla
Yükleniyor...
yok sim kart â'da aktarıcaz yaa numaraları. Sim mi seçicem?
Yanıtla
Yükleniyor...
1. Adımda telefon veya google'dan seçikceksin. 2. Adımda SIM kartı seçip taşıma yapıcaksın.
Kişiler - Sol üst üç çizgi - Tüm kişiler üstüne tıkladığında kaç kişi nereye kayıtlı görebilirsin.
Yanıtla
Yükleniyor...
diyelim hepsi sabit kayıtlı olan ismime olan gmail e kayıtlı otomatikman attigim resimde önce gmail sonra sim i mi seçicem?
Yanıtla
Yükleniyor...
Aynen öyle. Kişilerin kayıtlı olduğu bölümü (Telefon, google) seciksin. Sonra kişileri nereye taşimak istediğini seciceksin.
Yanıtla
Yükleniyor...
tamamdir işlemi yaptıktan sonra, gmail'de kayıtlı olan kişiler yine sabit kalıcak değil mi?
Yanıtla
Yükleniyor...
birde sim kartıma kayıtlı olsa bilene gmail hesabındakiler gitmiyor değil mi? yine Gmail imde kayıtlı kalıcak değil mi?
Yanıtla
Yükleniyor...