cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Günaydınn

(Topic created on: 04-07-2022 08:43 AM)
170 Views
Bktş
Active Level 3
Options
Galaxy A

Kullandığım cihaz a52 4g , ekran 90hz de iken oyunlarda 45 fps yi geçemiyorum ama 60hz de iken 

Oyunlarda 60 fps alabiliyorum bunun nedenini veya çözümünü bilen varmı ?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Bktş,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba.
Oynadığınız oyunlar ağır ise
Bu durum mevcut olabilir.
0 Likes
Bktş
Active Level 3
Galaxy A
Merhaba,oyunla ilgili olduğunu düşünmüyorum.Oyunla ilgili olsa
60 hz de iken bile 45 geçmemesi gerekirdi.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Evet alamazsiniz bir çok cihazda bu durum var 120hz ve 90hz ile sorunu yaşayan çok
MertLyns
Active Level 6
Galaxy A
Sadece samsungda olan bir saçmalık bu game optimizing service oyunlarda performansı stabil etme bahanesi ile fpsi dengeleyip ısınmayı azaltmaya çalışıyor fakat gereksiz halbuki elindeki cihaz maharetli ama kullandırmıyorlar yapacak birşey yok
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Bktş,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes