cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Görüntü konuşma

(Topic created on: 08-04-2021 10:11 PM)
94 Views
muratdeniza37
Active Level 5
Options
Galaxy A

Hangi hakka hizmet görüntü konuşmayı iptal edersin yazılım gelince yaşlı annemi babamı arayamıyorum 6 ay oldu aldığımda 3g yani görüntülü konuşma vardığı nasıl iptal edersin öyle kafana göre yapıyorsa gel telefonlarını al bir  daha gereksiz yazılım yapan teknik çalışanlara cezasını ver 

13 Comments
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Duo yu devredışı bırakın 4.5 G yi açın her iki tarafta destekliyorsa görüntülü görüşme yapilabilir
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Allah razı olsun ben bu yazılımı yapanı bulmak istiyorum onun anası babası yok mu yada hiç sevmiyor bunun hepsini birakmam o kişi beni arasın yeni aldığım cihazı yazılım geldiginden beri kullanamıyorum açılırken bile geç açılıyor o yazılımı yapan kimse beni bulsun kırk kere arayacağım hepsi yazılımda sonra oldu
0 Likes
Gezgin23
Active Level 8
Galaxy A
Sen onu bulamazsın da, hata raporu olusturup geri bildirimde bulunabilirsin 👍
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Ben bulurum kanallara bile veracegim ben bedava almıyorum cezasını çeksin
0 Likes
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Hepsini yaptım düzelme yok tüm yetkili servisler bile birşey bilmiyor boşa verilen parayı Ben hiç sevmem
0 Likes
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Yarın tekrar arayacağım düzelmedi tüm samsung telefonları arayacağım hangi hakka hizmet kafana göre kapatırsın ben birtek görüntülü konuşmak için samsung herkese sattım şimdi samsung kaldırdı diyor yetkili servisler bilmeyeni çalıştırmayı bu benim sonsuz hakkındır düzelmez tüm samsung cihazlarını götürecem alsın o yazılım yapan kullansın
0 Likes
Galaxy A
Iptal olmadı sadece her iki tarafta da VoLTE açık ve operatörler aynı olmalı
0 Likes
muratdeniza37
Active Level 5
Galaxy A
Benim tüm herşey aktif ilk alırken anneme babam aradım konuştum bu a51 bu a31 daha neler bu a7 ile konuşuyorum şimdi tüm yetkili servisler beni başından atmak için samsung iptal etti dedi bende yarın son arayacağım ve tüm akıllı telefonlar geri vereceğim tüm arkadaşlarım telefonuda yazılımda sonlar aynısı oldu herşeyı denedik garantisi bitmeden bende iptal edeceğim tüm üyeliklerimi o yazılımı kim yaptiysa beni bulsun bir tek kişi değil binlerce kullanan bana aynısını diyor önceden konuşuyorum şimdi habersiz herşeyı kapattılar parayı o yazılımı yapanmı veriyor kaç defa Hotmail yazdım dönüş olmadı aylardır hata yazılımda adım gibi biliyorum
0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Bu Samsung ile ilgili değil Google duo üzerinden bu işlemleri yapmanızı sağlamak için yapılmış olabilir Samsung neden yaptığı şeyi ortadan kaldırsın