cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gönderinin silinmesi

(Topic created on: 12-16-2023 02:41 AM)
222 Views
SOUND18
Active Level 7
Options
Galaxy A

Bu paylaşımı silen arkadaş özelden yaz o zaman bunu silmek kolay bir çözüm genel bir çözüm değil. 1 ekimde kaldı güvenlik güncellemesi. Hayırdır yani Kasım ayı es geçti niye? Aralık ayında one ui6 ile verecekti oda geç kaldı. Geç olsun güç olmasında güvenlik güncellemesi niye Bu kadar uzadı. Türkiye öksüz evlat mı? Dünya pazarının en çok satan ülkeler arasında Türkiye bixby sıkıntı yıllardır Türkçe yok. Güncelleme desen sıkıntı. Ey baştakiler aktif olun ve bu sesleri duyun lütfen. Eğer çözüm yoksa da bunu açıkça burada paylaşın. Saygılarımla 

6 Comments
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Uygunsuz bi durum yoksa silmezler. Ayni veya benzer konulari birlestiriyorlar. Profiline girip yorumlar sekmesinden kontrol edersen silinmedigini belki anlayabilirsin.
0 Likes
SOUND18
Active Level 7
Galaxy A
Yorumlar kısmında da yok maalesef o kadar da değil anlama kıtlığı meselesi bizde değil karşı tarafta
SOUND18
Active Level 7
Galaxy A
Neyse olduğu yerde kalsın birşeyler zaten değişmeyecek
SOUND18
Active Level 7
Galaxy A
One ui 6 sormadım Kasım güvenlik güncellemesi sordum. Neyse boş verin artık önemi yok. Orada yorumum bile yok bu adam çok yorgun herkese hayırlı geceler
tritiumz77
Active Level 1
Galaxy A
Ne beta sürümü var... Ne adam akıllı güncellemesi... Öksüz yanında çok kalır. Tamamen haklısın. iOS geçmek için gün kovalıyorum.
0 Likes