cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GÜNCELLEMELER BİLGİSİ checkfirm FALan Değil Tek Site SAMSUNG

(Topic created on: 03-12-2021 07:07 PM)
540 Views
Limoncelloo
Active Level 9
Options
Galaxy A

https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb   Arkadaşlar siteden Samsungun güvenlik güncellemelerini görebilirsiniz.  tarihleri yok her ay ve 3 ayda bir alan cihazlar vardır. zaman aralığı iyileştirmelere göre gecikebiliyor veya erken olabiliyor.

http://www.guncelmiyiz.com/

sitesinden de normal güncelleme takvimlerine ulaşabilirsiniz. Güncelleme tarihi yoksa bekleyiniz kimse bilmiyor bunu. Samsung bilgilerini sitesinden paylaşmaktadır.  Güncellemeler test edildiğinde sorunlar varsa iptal edilebilir veya tarihleri değişebilir. Resmi bilgileri bir tek Samsung sitesinden ulaşabiliriz. 

42 Comments
Galaxy A
Tarihler ile ilgili bilgiyi checkfrim vermez ama test durumunu da resmi site vermez checkfrim testleri incelemek içindir güncellemenin test edilme durumuna göre güncellemenin tarihi ile ilgili ve içeriği ile ilgili tahminlerde bulunulabilir
kdkod
Active Level 5
Galaxy A

Beyler

Andorid 11 Smart switch Ne zaman Düşer A50 Merak tan Ölüyorum Özelik le Panel li merak ediyorum bilgisi olan var mı
FYT02
Active Level 5
Galaxy A
Ay sonu gibi herhalde
biraz sabır
kdkod
Active Level 5
Galaxy A
Gelsin Zaten Son Güncelleme Beklemek ten nefret ediyorum edge panel li çok merak ediyorum keşke erken gelse samsung sesi mi duy erken gönder Andorid 11 ri
ardapppppa10s
Active Level 7
Galaxy A

Merhaba samsung a6 güvenlik vb. Almicakmı benim telefonun a10s babamım telefonu a6 yok bir gün a10s bir gün a6 2 telefonun yok

HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
A10s in daha geçen hafta güncelleme geldi
Galaxy A
Galaxy A6 gerektiğinde güncelleme alacak cihazlar arasındadır ne zaman güncelleme alacağı belirsizliğini korumaktadır ama yakın bir zamanda alacak çünkü şuan subat yaması testte

1615564718930_1615564718895.png

Galaxy A
A6 o programdan çıktı
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
bilgi için saol beni yanlış yönlendirmeden kurtardın saol kardeşim 😊👍