cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GÜNCELLEME PİŞMANLIKTIR

(Topic created on: 05-05-2021 05:07 PM)
314 Views
Efedemir72
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Son güncellemelerden sonra telefonum çöp oldu. Daha garantisi bitmeden değiştirmeyi düşünüyorum. Siz siz olun telefonunuzu güncellemeyin.  

6 Comments
Erkan81
Active Level 6
Galaxy A
Sakin ol şampiyon 🖐🏼
A70 kullanıyorum bir sorun yaşamadım.
0 Likes
Galaxy A
Aynen cihaz çok iyi durumda hızlı şekilde çalışmakta hiçbir sorun görmüyorum sadece pil biraz daha optimize edilmesi lazım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Sakin ol şampiyon
A21s Kullanıyom Sıkıntı yok sendede sıkıntı yoktur.
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Hangi model a serisinin 2020 ten cikan modelse bekle daha cok alacak guncelleme
0 Likes
Galaxy A
Eğer cihazdan memnun değilsen başka cihaza geç veya başka markaya geç tercih senin
0 Likes
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Gönderiyi yazan arkadaş sonuna kadar haklı. Bende güncelleme seven bir kullanıcıydım. Bütçemin yettiği A serilerinde takılıyorum genelde. Hangi samsung A serisi güncelleme alıp da donma yada baska bir sorunla karşilaşmadi ki. Güncelleme demek planlı eskitme demek. A71 kullanıyorum güncelleme geldi yapmıyorum neden mi Pubg gibi bir oyunda kasma yapıyor. Şarj hatasi düzelmemiş neden yapacam güncelleme ? Burada A70 sknti yok bende diyen olmuş onları da gördük kimse hikaye anlatmasin akşama kadar A serisi sorunları okuyoruz burda. Güncelleme yaptıktan sonra telefon iyi gibi olmuş gibi görünsede belli bi süreden sonra eskidiğini anliyorsunuz. Burası Türkiye ve ben garantisi dolmadan telefon değiştirmek zorunda bırakılıyorum. Bu yüzden güncelleme felan yok artik. Akli olan yapmasin. Kusursuz bir samsung varsa getirsin koysun masaya. S A Y G I L A R