cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

GÜNCELLEME GÜNCELLEME GÜNCELLEME !

(Topic created on: 08-29-2021 08:59 PM)
519 Views
mfurknka
Expert Level 1
Options
Galaxy A

Arkadaş sizin şu A50 yazılım ne zaman gelecek, A50 güncelleme A50 A50 A50. Vallaha bıktırdınız. Gerçek sorunu olan kişilere sizler yüzünden yardım edilememekte. Güncelleme diye bağırıyorsunuz gelince de şikayet ediyorsunuz. Sonra yine yüzlerce A50 güncelleme diye konu  açmaya devam ediyorsunuz. Artık yeter. Bu foruma geleli 1 sene olacak şu forumda tek gördüğüm A50 güncelleme. Bıktırdınız be. Adam akıllı bekleyin güncellemenizi forumu boş saçmalıklarla doldurmayın artık. Artık şu foruma girip bakmak bile gelmiyor artık. Yettiniz artık.! ve artık şunu öğrenin yazılımın ne zaman hangi gün yayımlanacağını burada ki kimse bilemez. 

21 Comments
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
Keşke sadece o olsa forum o kadar saçma sapan bir yere çevirdiler anlatamam
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Çocuk parkına döndü..
TeknoB
Active Level 10
Galaxy A
En net hali 👍👍
MustafaA50
Active Level 7
Galaxy A
Çok doğru...
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Ben zaten gerekli bilgilendirmeyi sağlıyorum sadece beni takip etseler yeterli bence
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Yok illa bi sorun çıkarmaları gerekiyor zaten. Birazıcık araştırsalar öğrenecekler ama konu açıp saydırmak daha hoşlarına gidiyor bu tür insanların.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Birisi var hep sürekli paylaşıyor bende anlam vermedim yani beklese yetecek ,burada paylaşmak bir işe yaramıyor zaten güncelleme konusunda

Güncelleme otomatik bir şekilde veriliyor zaten
mfurknka
Expert Level 1
Galaxy A
Sanılıyor ki güncellemeyi moderatör veriyor.. Yazık gerçekten. Şundan 3 ay öncesine kadar bu kadar çok sıkıntı yoktu. Buranın da tadını kaçırdılar.
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen öyle kardeşim hak veriyorum sana