cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Fener yanmiyor

(Topic created on: 03-16-2024 07:10 AM)
292 Views
adwn
Active Level 3
Options
Galaxy A
Son güncellemeden sonra Fener yanmıyor sıfırladığım halde düzelmedi
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Yaptım Başkan maalesef olmuyor şimdi formatta yedekle diyor yedeklediğim zaman Bütün ayarlar yedekleniyor ya ayarlar geri yüklediğimde donanımsal bozuksa oyaları otomatikman zaten yüklenmiş olmuyor mu daha önce genel ayarları sıfırladığımda zaten düzelmişti Çünkü ayarlardan olsaydı
0 Likes
Motun
Active Level 7
Galaxy A
Güncelleme kaynaklı olduğundan eminseniz format veya varsa smart switch vasıtası ile sürüm düşürme yapılabilir.
Ancak donanımsal bir şey olma ihtimalide varsa bence beklemede kalın. Yeni bir güncelleme yayınlanırsa muhtemelen düzelir yazılımsal ise.

Ancak bana problem donanımsal gibi geldi.
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
2 gün önce yeni bir güncelleme yaması geldi ama bunun gibi kapsamlı değil tabii ki yükledim şans eseri düzelir diye ama maalesef aynı
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Tarık merkezinin tekrar aradım ama hiçbir şekilde güncelleme eski sürüme gelmiyor diye format çekilse bile olmuyor diyor hani o switch falan sordum
0 Likes
Galaxy A
Merhaba adwn,

Size, uzaktan erişim ile yardımcı olmak isteriz. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
0 Likes
Erenayy
Active Level 4
Galaxy A
Ayarlar>Telefon hakkında>sıfırla>tüm ayarları sıfırla bunu yap hiç bişey silinmez fabrika ayarlarını sıfırlaya basma tüm ayarları sıfırlamaya bas
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Tüm ayarları falan sıfırladım zaten olmadı sadece fabrika Kaldı Tüm ayarları sıfırladım da olmayınca fabrikada düzelme garantisi var mı boştan yere nasıl uğraşayım ben saatlerde şimdi
Erenayy
Active Level 4
Galaxy A
Fabrika ayarlarıbü sıfırlayınca olabilir ama feneri açarken başka bi uygulama tarafından kullanılıyor diyo mu
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Hayır Yok normal çalışıyor gözüküyor telefonunu çalışıyor sanıyor uygulamadan sonra oldu yani bu ayarları sıfırlayınca düzelmezse fabrika ayarları garantisi var mı fabrika ayarları benim nereden baksan bayağı bir zamanımı alacak wifi de yok
Erenayy
Active Level 4
Galaxy A
Bence önce bi teknik desteğe götür onlar ilgilensin fenerde sorun olabilir yazılımı güncellerken bi hata oluşmuş olabilir eğer böyle bi sorun varsa fabrika ayarlarını sıfırlayınca düzelme garantisi olmaz cok uğraştırıyo sıfırlamada zaten
0 Likes