cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Fener yanmiyor

(Topic created on: 03-16-2024 08:07 AM)
67 Views
adwn
Active Level 3
Options
Galaxy A
Son güncellemeden sonra Fener yanmıyor sıfırladığım halde düzelmedi
25 Comments
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Galaxy A
Belki Bir Sistem Hatası Olabilir. Hata Raporu Verin 👇

https://r2.community.samsung.com/t5/Samsung-Members/Kılavuz-Bilmeyenler-İçin-Hata-Raporu-Nasıl-Gönde...

Veya bu Telefonunuzda olan bir arıza olabilir. Samsung Teknik Servisine Başvurun: 444 7 711
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Malesef cagri merkezi çözüm bulamadı tutturmuşlar Bir forma atmie ya formatta çözülseydi genel ayarları sıfırladım kamera sıfırladım Onlar da çok duzelrdi arti yedekle dio yedeklediğim zaman aynı ayarlar tekrar girecek bzuksa o dosya gelmycekmi mantiken
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Galaxy A
Hakkınızı arayın. Tüketici Hakem Heyetine başvurabilir veya Teknik Servise gidebilirsiniz.

Sorununuzun çözülmesi dileğiyle...
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Burda adaletmi war bskan . .garanti btmese gotururdum zaten garanti'deyken bir daha bozulmuştu Fener yapmıyorlar komple anakartta değişmiştir gerisini sen düşün yani şu anda anakart
Motun
Active Level 7
Galaxy A
Kamera flaşı çalışıyor mu,
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Kmple yok
0 Likes
Motun
Active Level 7
Galaxy A
Sıfırladığınız halde düzelmiyorsa donanımsal veya yazılımsal bir hata meydana geliyordur.

Deneyebilirseniz eski sürüme dönmeyi deneyin.

İşe yaramazsa servise vermek gerekebilir.
0 Likes
adwn
Active Level 3
Galaxy A
Formaj ckmedim ne yapayım Eski ayara gelmiyormuş telefon konum atacak sende genel ayarları sıfırladım kamerayı sıfırladım daha önce böyle yaptığımı düzelmişti ama bu sefer Şu saçma 6guncellmdn sonra yaptım olmadı
0 Likes
Motun
Active Level 7
Galaxy A
Alternatif fener uygulamaları indirin store dan onlar ile bir açmayı deneyin.
Eğer olmuyorsa format gerekebilir.

Format neticesinde de olmazsa servisi ziyaret etmeniz gerekebilir
0 Likes