cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Fabrika ayarlarına sıfırlama

(Topic created on: 12-06-2023 05:00 PM)
195 Views
theboys
Active Level 6
Options
Galaxy A

Telefonu sıfırlayınca one ui 6 ana ekran sürümü neden düşüyor normalde 15.0.05.5 olması gerekirken neden 15.0.03.25 oldu bilgisi olan var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba theboys,

Play Store ve Galaxy store verisinin güncellemesini sağladıktan sonra durumun devamı halinde incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Galaxy Store'dan güncellemişsiniz oradan güncelleyin, Benim mesela en son sürüm yazılım ile entegreli geldi1701871964726_1701871964711_0.jpg
0 Likes
theboys
Active Level 6
Galaxy A
Şuan baktım ama göremiyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Play Store'da olabilir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Gönderi paylaşmışsınız eğerki bulamıyorsanız, One ui Home ayarlarından hakkında kısmında güncelleme varsa yükleyebilirsin
0 Likes
theboys
Active Level 6
Galaxy A
Hepsini denedim dostum olmuyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Play store güncellemesi yaptıktan sonra galaxy store geliyor. Bende öyle oldu.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende 1 Temmuz 2023 play store yazıyor. 2 güncelleme yaptı. 1. Normal yaptı. Reset attım. 2. Yapmaya çalıştığımda güncelleme denetleniyor yazdı. 1 gün öyle takılı kaldı. Sonra kendi yüklemiş. Reset attım tekrar. Sonra galaxy store 3 güncelleme geldi. Öyle yükledim.
theboys
Active Level 6
Galaxy A
Anladım dostum saolasın
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba theboys,

Play Store ve Galaxy store verisinin güncellemesini sağladıktan sonra durumun devamı halinde incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes