cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Evet sorun telefonlarda değil android 12de soruntest sonucuna dayanarak

(Topic created on: 09-27-2022 10:54 AM)
76 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Hiç bir model de aslında sorun yok ısınma donma kasmayı android 12 yapıyor en yakın kısada android 12 ui 4.1.1 gelmesi dileğiyle donanımsal değil yazılımsal birbirimizi kırmanın anlamı yok gibi nasıl android 11 ui  3.1 geldi stabil çalısıyor androidli modeller onun gibi bir ek gelmesi gerek samsung düzeltecene inanıyorum şu model bozuk su model böyle kavgalarına açıklık getireyim dedim donanımsal değil yazılımsal bunu anlayın 

15 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Evet Android 12'den ben de şikayetçiyim.
Galaxy A
Halil kardeşim telefonlar da tabletlerde ısınma kasma takılma donma yapan bizzat android 12 dir a7 lite android 11 geri döndürdüm stabil ve düzgün calısıyor ama android 12 de tableti kırasın geliyor yani
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Çok doğru, ben de güncellediğime pişman oldum. Eğer M51'e Android 13 gelmezse Android 11'e düşüreceğim.
Galaxy A
Note 4 ilk android 4.4.4 ile çıktıgında şarjını bir günde bitiremiyordum ama güncelleme android 5 ve üstü gelince şarj bir gün zar zor dayanıyordu!Samsung güncelleme olayında sadece özellik ekleyerek yazılım hazırlıyor ve sadece çalışıp çalışmadığına bakıyor!Halbuki stabil mi,şarja etkisi ne oldu,ısınma ,donma ya da takılma yaratıyor mu diye sanmıyorum ayrıntılı kullanarak kontrol ettiklerini!
Samoaa
Active Level 2
Galaxy A
Bende android 12 güzel calisiyor kasma donma ısınma gibi sorunlar yaşamadım m31s kullaniyorum
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Android 11 sorunları çözmüş ama cihaz çok kasıyor ama pubg optimize var diğer yönden kalmalar mevcut
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Ben hep diyorum 12 sorunlu diye benim a32 ondan sonra isinmaya başladi ya
Galaxy A
Evet aynen benim ki de a32 de ısınıyor ama bir 4.1.1 ui gelse düzelir
0 Likes
ysmnn
Active Level 10
Galaxy A
Insallah. Bi gelse bende a32 mi.alicam.geri bunu vericem kiza 😄