iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

En son Galaxy A52 güncellemesi

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-25-2021 03:51 PM)
RecepF
Expert Level 5
Seçenekler
Galaxy A

Fotoğraf iyileştirmesi yüz tanıma ayrıntılar 👇

 
İşte tüm Galaxy A52 sahipleri için güzel bir şey . Samsung , orta sınıf telefonu için bir dizi iyileştirme içeren yeni bir güncelleme yayınladı ve bunlardan biri, yüz tanıma için geliştirilmiş kararlılık, böylece telefonun kilidini açmaya çalıştığınızda yüzünüzü daha iyi algılayabilmesi. Güncelleme aynı zamanda Samsung Gallery uygulamasında fotoğraflarınızı yeniden düzenleme seçeneğini de sunuyor, böylece tek bir düğmeye dokunarak özçekimlerinizi rötuşlayabilir ve onları (ve dolayısıyla kendinizin) daha iyi görünmesini sağlayabilirsiniz.
 
Tabii ki, her tür fotoğrafta çalıştığı için remaster seçeneğiyle sadece özçekimlerinizi rötuşlamakla sınırlı değilsiniz. Sonuçlar orijinal fotoğrafa kıyasla her zaman o kadar iyi değildir, ancak Galeri uygulamasının daha gelişmiş düzenleme araçlarını kullanarak manuel düzenleme yapmak istemiyorsanız, yeniden düzenleme seçeneği harikadır. Sen olabilir bu bağlantıyı kontrol remaster özelliği neler sunabileceği bir örneğini görmek için.
 
Güncelleme ayrıca kamera kararlılığı, kamera görüntü kalitesi ve çağrı kalitesinde iyileştirmeler getiriyor, ancak bunları önceki Galaxy A52 güncellemelerinin değişiklik günlüklerinde de gördük, bu nedenle en son sürümde gerçek bir iyileştirme olmayabilir. Ve merak edenler için evet, bu güncelleme aynı zamanda birkaç hafta önce gelen güncelleme gibi Haziran 2021 güvenlik düzeltme ekini de içeriyor . Haziran güvenlik yamasıyla ilgili ayrıntılar burada bulunabilir .
 
En yeni Galaxy A52 üretici yazılımı sürüm A525FXXU2AUF3 şu anda düzinelerce ülkede 4G modeli için kullanıma sunuluyor ve yakın gelecekte 5G modeli de aynı şeyi yapacak .
0 Yorum