cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

En üst seviye kulaklıkta ses odağı yok?

(Topic created on: 06-14-2024 09:27 AM)
187 Views
melanpi
Active Level 1
Options
Galaxy A
Samsung A55 5G cihazını aldıktan sonra Samsung Galaxy buds pro 2 aldım amacım entegre olmasıydı.Fakat ömrümde görmediğim bir şeyi gördüm normal kulaklıksız ahizeden görüşürken ses odağı özelliği açılırken kulaklığı taktınız anda karşı taraf yolda ne varsa en ince ayrıntısına kadar duyuyor yani airpods fiyatına satılan en üst seviye kulaklığın haline bakın ilk işim Apple tekrar geçmek olacak yazık verdiğimiz paralara
13 Comments
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy A
Hearthrough (Ortam sesi) özelliği açık olduğu için o durum yaşanır genelde. Galaxy wearable uygulamasından o ayarı kontrol edin.
melanpi
Active Level 1
Galaxy A
Yok sorun zaten benim duymam değil karşı tarafın görüşme esnasında kulaklık takılıyken arkadaki her sesi duyması
0 Likes
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy A
Bilemedim hocam. Bende de aynı kulaklık var ama bende olmadı o sorun.
melanpi
Active Level 1
Galaxy A
Arkadaşlarımla görüşürken örneğin yolda ne kadar ses varsa duyuyorlar temsilciyle görüştüğümde kulaklıkta böyle bir özellik yok dendi çok üzücü bir dünya para verip entegre kulaklık alıyorsun ve insanlar dışarda senin sesin hariç herşeyi duyuyorlar
0 Likes
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy A
Buds 3 pro'da bu sorunu çözmüşlerdir diye umacağız artık.
0 Likes
melanpi
Active Level 1
Galaxy A
Tamamen yazılımsal aslında çok basit bir güncellemeyle çözebilecekleri bir sorun sırf böyle detaylar yüzünden hep 2 sınıfta kalıyoruz samsungla
0 Likes
Sdsgnr
Active Level 5
Galaxy A
Belli Samsung kullanmayı bilmiyorsun. Galaxy Wearable indir. Orada ortam sesi var. Onu aktif ettiğinde ortam sesi karşı tarafa gitmez. Hemen deneyebilirsin.
0 Likes
KaanBatu
Active Level 6
Galaxy A
Yalnız hocam ortam sesi özelliği o işe yaramıyor. Etraftaki sesleri kulaklık aracılığıyla sizin duymanızı sağlıyor.
Sdsgnr
Active Level 5
Galaxy A
Ezberden yanlış yazmışım k.bakma. Aktif gürültü önleme modunu açacaksın. Ekran görüntüsü attım. 1718350502979.jpg
0 Likes