cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Emojiyi yazarak bulmak

(Topic created on: 02-03-2022 06:27 PM)
219 Views
Denizzx
Active Level 7
Options
Galaxy A

Klavyede emojinin adını veya anahtar kelimesini yazarak bulmayı artık geliştirin çok mu zor bunu yapmak. Kalp emojisini bulana kadar atacağım kişi gitti teşekkürler...

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Denizzx,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekte ve ilgili birimlere iletmekteyiz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

12 Comments
Vueennx
Active Level 7
Galaxy A
En iyi klavye gboard
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
En iyisi SwiftKey dir tahminde üstüne yok emoji tahmininde de öyle kullaniminda ve bir çok özelliktirme de mevcut
0 Likes
Vueennx
Active Level 7
Galaxy A
Bana Çok karışık ve tuşlar küçük geliyor
0 Likes
Kenan-
Active Level 7
Galaxy A
Var zaten bu özellik. Google Keyboard da var. Kullandığın klavyenin kendi içindeki ayarlara girip, orada bu özellik var ise açman gerekiyor.
0 Likes
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Klavye zaten sıkıntılı bide 3. Partilerle uğraşmak istemiyorum. Orijinaline getirsin apple gibi. Normalde var bizim dil de desteği yok.
0 Likes
Vueennx
Active Level 7
Galaxy A
Google klavye zaten orjinal ?
0 Likes
Denizzx
Active Level 7
Galaxy A
Benim bahsettiğim Samsung orijinal klavye dostum. Anladım ben senin demek istediğini
0 Likes
Kenan-
Active Level 7
Galaxy A
Samsung'un klavyesi Samsung firmasının klavyesi. Google'ın ki Google firmasının. Yani merdiven altı bir ürün değil. Üçüncü parti uygulama ismi yanlış anlaşılıyor. Google Asistan 'da mesela Samsung için üçüncü parti uygulama. Yani samsungun kendi sahip olmadığı her app Samsung için üçüncü parti niteliğinde. Sadece kendi appini telefonun içinde yüklü olarak koyuyor. Yandex Klavye ve Google klavye gerçekten mükemmel. Ben yıllardır Google klavye kullanıyorum. Samsung'un da güzel onuda çok kullandım. Hangisi dana daha iyi geliyorsa onu kullanabilirsin.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Samsung'un kendi klavyesinde dil desteği yok emojiler için.. O yüzden SwiftKey klavyeyi kullanabilirsin