cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Emmc 5.1 Samsung A14 4G

(Topic created on: 02-25-2024 03:17 PM)
232 Views
galaxy_a145
Beginner Level 2
Options
Galaxy A
Siz siz olun sürekli play storeden bir uygulama bir oyun indirip durmayın🤦‍♂️ yada Chrome den 4 aylık a14 emmc 5.1 100 custom rom atan bir arkadaşım var twrp ile sürekli atıyordu cihazı 2 yıllık onun depolama birimi sağlığıyla aynı seviyede a14 onun cihazı a32

image


5 Comments
MARSFB
Active Level 9
Galaxy A
Depolama birimi sağlığı düşerse ne olur ki kanka sürekli aylardır bunu paylaşıp duruyorsun millet telefon almış oyun oynamasın mı neye dayanarak bunu söylüyorsun madem bi işlem yapmayacaksın telefon ne işe yarayacak depolama sağlığı diye saçma bi şey duymadım bu batarya mı sağlığı düşsün böyle şeyler paylaşıp millete yanlış bilgi verme. Saygılar iyi günler.
HasnT
Active Level 6
Galaxy A
Senin hatan 💀💀💀
GalaxyM14
Active Level 6
Galaxy A
Rahat rahat kullanmanıza bakın. Pil ve depolamadan önce telefonlar bozuluyor zaten. Ekran koruyucuya bile gerek yok. En fazla kılıf takıp öyle kullanmak en iyisi. En fazla 5 yıl dayanıyor zaten giriş seviye telefonlar. Sonra gücü yetersiz kalıyor.
Galaxy A
Ekran koruyucu takmakta fayda var yinede.Ayrıca gücü yetersiz kalıyor sebebi şu mesela youtube google Chrome opera vs.sürekli sürekli güncelleniyor ve güncellene güncellene daha iyi performans istiyor.tabiki v9 da antutu puanı en az 200 bin ve üzerinde puan alan cihazlar uzun bir süre daha kasma yaşamayacaktır muhtemelen.
0 Likes
Galaxy A
A51 cihazımı test ettim 4 yıldır kullanılmasına rağmen.iyi görünüyor çokta takılmamak lazım bu durumlara.1708893709390.jpg