cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekrandaki çizgiler

(Topic created on: 08-17-2022 11:22 PM)
396 Views
Es01
Active Level 3
Options
Galaxy A

10 15 gündür ara ara ekranda çizgiler bekirip kaybolmaya başlamıştı şimdi ise iki gündür değişmiyor. Zaten telefonu sıfırladığımdan beri sorunlar yaşıyorum şimdi de bu eklendi. Telefon kaynaklı mı yoksa ekran koruyucu kaynaklı mı diye şüphe ettim ama ara ara belirip kaybolurken iki gündür böyle kalması neden peki.  Net çekemedim ama görsellerdekinin daha belirgin halinde.

image

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Es01,

Durumu incelememiz için ekran videosu ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

6 Comments
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
Ekran koruyucu ile ilgili bir sorun bu bendede var maalesef
Es01
Active Level 3
Galaxy A
Ama uzun bir süre sonra kayboluyordu ara ara tekrar oluyordu ekran koruyucu kaynaklı neden oluyor olabilir ki. İki gündür de sabitlendi kaldı. Ne yapmak lazım acaba
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
bence yapışkandan dolayı arada çok belli olmasının sebebi cepte vs parmak izlerinin silinmesinden kaynaklı yoksa pek görünmüyor
Es01
Active Level 3
Galaxy A
Bilmiyorum ya kaç gündür düşünüyorum öyle olsa hep belli olmaz mı diye çözemedim umarım dediğiniz gibidir ben ekranda sorun var diye düşünmeye başladım artık
0 Likes
Emir-S22
Expert Level 4
Galaxy A
kırılmaz camı değiştirdiniz mi acaba öyle kontrol ettiniz mi
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Es01,

Durumu incelememiz için ekran videosu ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​