cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekranda sararma

(Topic created on: 11-26-2022 03:36 PM)
241 Views
ali77777777
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba ekranımın en alt kısmında çok hafif bir sararma var sararmanın şekli tiktoktaki ev butonuyla aynı ve aynı konumda tiktoğu sildim telefonu yeniden başlattım ama sarılık hala gitmedi çok belli olmuyor ama kafaya taktım bir türlü gitmedi nasıl giderebilirim garantiyle çözülebilirmi

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ali77777777,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

6 Comments
OMERFTUT
Active Level 4
Galaxy A
Ekran yanığı olmuş cok fazla kullaninlarda oluyor isinma kaynaklı,ekranin duzelmesi değişimi ile mümkün
0 Likes
Kaangul
Active Level 6
Galaxy A
Tiktok'da uzun süre geçiriyorsanız hem kendi hem de telefonunuz sağlığı için ekran sürenizi mutlaka minimum'a indirin büyük ihtimalle amoled yanığı oluşmuş, ekranınızdaki yanığın geçmemeside normal zaten mutlaka bir Samsung müşteri servisine götürün ekranınız değiştirilsin, iyi ve sağlıklı günler dinlerim 😊
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Islemciden dolayi sararmis fazla yorunca oyle sonuc cikmakta garantiniz varsa ekrani yenilerler ucretsiz
ali77777777
Active Level 1
Galaxy A
Su geçirmezlik özelliğini kaybetmez değilmi (garantiden geldikten sonra)
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
Hayir samsung serviste yaptirirsan gitmez
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ali77777777,

Konu hakkında, yetkili servis kontrolü gerekmektedir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, çevrimiçi kanallarımız aracılığıyla servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/contact/#onlinesupport

Teşekkürler.
MOD