cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran

(Topic created on: 09-30-2022 11:59 PM)
284 Views
theSinaWolf
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Merhaba telefonum A73 5G alalı bir hafta oldu yaklaşık telefonunda gri bir ekran açtığımda yada normal bir şekilde çalarken telefonda gri ekran gördüğüm de ekran çok ince şerit halinde gri tonuna yakın bir renk var ve ekranın her yerinde diğer renklerde belli olmuyor bu ekranın normal halimi yoksa taktırdığım camdan dolayı mı...
Bilen varsa yardımcı olurmu yada sizde de mi aynı şeklinde.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Merhaba. Daha iyi anlaşılabilmesi için en yakın samsung yetkili servisine göstermeniz daha sağlıklı olacaktır. Ürününüz daha yeni eğer ekranla ilgili bir problem varsa işleme alırlar ve gerekeni yapılır. Yada normalse size gerekli bilgi açıklama teknisyen tarafından yapılır

View solution in context

9 Comments
Solution
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Merhaba. Daha iyi anlaşılabilmesi için en yakın samsung yetkili servisine göstermeniz daha sağlıklı olacaktır. Ürününüz daha yeni eğer ekranla ilgili bir problem varsa işleme alırlar ve gerekeni yapılır. Yada normalse size gerekli bilgi açıklama teknisyen tarafından yapılır
theSinaWolf
Active Level 3
Galaxy A
Teşekkürler
theSinaWolf
Active Level 3
Galaxy A
Merhaba yukarıda fotoğrafını paylaştım
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Cevapladım
0 Likes
theSinaWolf
Active Level 3
Galaxy A

image
Ekran neden böyle

Merhaba telefonum A73 5G alalı bir hafta oldu gri tonda bir erkan açtığımda ekran yukarıda gibi gözüküyor size bu normal mi yoksa taktırdigim camdan dolayı yardımcı olursanız sevinirim 
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Merhaba . Diğer sorunuzda çizgi var demiştiniz. Bu görselde bulutlanma durumu görüyorum. Muhtemelen taktırmış olduğunuz ekran koruyucu kaynaklı bir durum. Bunu anlamak için ekran koruyucu kırılmaz camın sökülmesi gerekir. Söküldükten sonraki test aşamasında bir sorun varmı yokmu o zaman daha net anlaşılır.
theSinaWolf
Active Level 3
Galaxy A
Çok teşekkür ederim şuan YouTube den bir videoyu izledim yorumlarda aynı sıkıntıyı yaşayan bir arkadaş daha vardı muhtemelen erkan tipinden dolayı
yalçın84
Active Level 7
Galaxy A
Rica ederim, siz yinede dilerseniz eğer yetkili servise bi gösterin. Gerçekten bu bir hata ise gerekeni yaparlar. Bu sizi rahatsız etmiyorsa eğer kullanmaya devam edebilirsiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ben çarşı da A53 A73 gördüm ama iyi telefonlar