iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Ekran

(Konunun oluşturulma tarihi: 04-22-2021 05:20 PM)
Angel3535
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Meraba arkadaşlar bu gün 2 sorum olucak biri siyah temada akşamları daha falza fark ediyorum siyah değilde bordomsu bi kızıllık oluyor ekranın orta kısımlarında acaba neden kaynaklanıyo birde beyaz temaya geçtiğimde ekranımın sol altımda oynadığım oyunun bir simgesi var ve geçmiyor siyah temada belli olmuyor aöa beyazda çok belli oluyor bu iki sorun neden kaynaklanıyo olabilir bilen var mı

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba angel3535,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​

Çözümü orijinal iletide görüntüle

7 Yorum
A11ümıt
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Amoledmi ekran
Angel3535
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Evet
0 Övgü Puanı
djdikkat
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Benim tel lcd ekran bende de ayni sorun var mesela googleden bi sekme acinca uğraşıp daha sonra cikinca o sekmenin golgesimi desem ne desem izi mi desem ana ekranda belli oluyor
djdikkat
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Ama cok az yani oyle rahatsiz edecek bir sey degil bence
Angel3535
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Yok bende sadece bi siöge var sadece o var ekran parlaklığımı kıstım şu an başka bi siöge belirmedi
djdikkat
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Anladim pek fikrim yok o konuda yanlis yonlendirmek istemem 😁
0 Övgü Puanı
Çözüm
Bakırçay
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba angel3535,

İncelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD​