cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran

(Topic created on: 07-30-2022 08:57 AM)
260 Views
MuradKrsLn
Active Level 1
Options
Galaxy A

Merhaba arkadaşlar günaydın. İlk kez samsung telefon kullanıyorum ve bir türlü kapatamadığım bir özelliği nedeniyle sizden yardım istiyorum. İnternette buna uygun bir çözüm bulamadım yada doğru arayamadım. Sorunum şu telefonum A32. Telefon cebimdeyken ekrana sanırım bacağım değiyor ve ekran açılarak kamera moduna geçip video, fotoğraf çekiyor. Bazen kendini sessize alıp çıkıyor. Neredeyse eski sevgilime mesaj atacak kadar kendini geliştirdi telefonum. Bu ekrana dokununca uyanma özelliğini nasıl kapatabilirim? Bu konuda beni aydınlatır ve yönlendirirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba MuradKrsLn,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

View solution in context

0 Likes
13 Comments
oğuz02
Active Level 2
Galaxy A
Sırasıyla ayarlar, gelişmiş özellikler, hareketler ve işaretler, ekranı açmak için çift dokunun özelliğini kapatın
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

Ayarlar + ekran + yanlışlıkla dokunma koruması var bunu açın cihaziniz cebinizde problem yapmaz.Screenshot_20220730-090122_Settings_8031_1659160882.jpg
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
ayarlar > ekran > yanlışlıkla dokunma korumasını açın, problem bundan kaynaklı olabilir.
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Yanlişıkla dokunmayı ayarlarda aradım bulamadım bendede aynı şeyler oluyo benim cihaz a23
Bthn_
Active Level 8
Galaxy A
Galiba a32 de de yok
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef bazı cihazlarda bu özellik bulunmaktadır..
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
Nasıl bulunmamakta olması lazım bende bile var
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Yani bazı cihazlarda bulunmamakta işte biraz eski cihazlarda bulunmamakta heralde bildiğim kadarıyla
0 Likes
ÖmerA32
Expert Level 5
Galaxy A
A32 2021 cihazı