cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran kilit sifremi unuttum nasıl değiştirebilirim?

(Topic created on: 08-01-2022 07:49 PM)
265 Views
esmayazici
Active Level 2
Options
Galaxy A

Ekran sifresi koymustum pinli rakamlardan oluşan bir hızla galyana geldi degistirmek zorunda kaldım koyduğum sifreyi unuttum. Simdi değiştirmek istiyorum fakat sifre istiyor telefonumu sadece parmak iziyle açabiliyorum ne yapmam lazım sifreyi sıfırlamak için 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Samsung find my mobile ile cihazınızın kilidini uzaktan kaldırabilirsiniz. Bu linke tıklayıp Samsung hesabınızda oturup açıp gerekli adımları takip edip cihazınızın kilidini kaldırabilirsiniz.
https://findmymobile.samsung.com/

TWRP üzerinden cihazınızın kilidini sıfırlamadan kaldırabilirsiniz. (Bu işlemi detaylı anlatamayavağım isterseniz dm gelin veya youtube'da bununla hakkında bir video var size dmden o videoyu atıp gerekli işlemleri sağlayın. )

Cihazınızı sıfırlayın. (Cihazı sıfırlamak için "Ayarlar > genel yönetim > sıfırla > fabrika ayarlarına sıfırla" adımlarını takip etmeniz yeterlidir.)

View solution in context

3 Comments
Solaceexe
Active Level 6
Galaxy A
Telefonu sifirlayabilirsiniz.Pc den yedek alıp bildiğim kadarıyla
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Verilerinizi yedekledikten sonra cihazi sifirlamanizi tavsiye ederim..
Solution
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba,
Samsung find my mobile ile cihazınızın kilidini uzaktan kaldırabilirsiniz. Bu linke tıklayıp Samsung hesabınızda oturup açıp gerekli adımları takip edip cihazınızın kilidini kaldırabilirsiniz.
https://findmymobile.samsung.com/

TWRP üzerinden cihazınızın kilidini sıfırlamadan kaldırabilirsiniz. (Bu işlemi detaylı anlatamayavağım isterseniz dm gelin veya youtube'da bununla hakkında bir video var size dmden o videoyu atıp gerekli işlemleri sağlayın. )

Cihazınızı sıfırlayın. (Cihazı sıfırlamak için "Ayarlar > genel yönetim > sıfırla > fabrika ayarlarına sıfırla" adımlarını takip etmeniz yeterlidir.)