cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran kaydı

(Topic created on: 01-08-2022 12:43 AM)
203 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Bu cihazda ekran kaydı bulunuyormu bulamadım da. Asıl konu şu oynadığım online oyunu tiktok üzerinden canlı yayın yapamıyorum veya izlediğim bi video yu kayıt açıp kaydedemiyorum

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba çözüm,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

7 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Screen recorder indirebilirsin
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Uygulama indirmeden orijinalini olup olmadığını soruyorum
0 Likes
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Orijinal olarak sistemde mevcut olsada kullanılmıyor bazı modellerde a32 onlardan biri
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A12 de yok işte oyunda var ama onu kaybetmeden paylaşım olmuyor
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
A12 de core oldugu icin malesef yok ciyazlar arasinda donanim ve yazilim farklari vardir
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Böyle donanımlı bi tlfnda nasıl olmaz hayret
0 Likes
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba çözüm,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Samsung ürünleri ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlar ya da aklınıza takılan sorular için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD