cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran hatası galaxy a23

(Topic created on: 03-31-2023 06:42 PM)
170 Views
hill01
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Telefonumu açtığım zaman ekran kararıyor ve tekrardan kilit ekranı açılıyor. Sebebi nedir?

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Galaxy A
cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yeni gelecek olan Yazılım güncellemesini bekleyin. Eğer yeni gelen güncelleme sorunu çözmese Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Bölümünden cihazı sıfırlayın.
Sıfırlamadan önce önemli veri Varsa yedekleyin resim video ses dosyası gibi. Sorunumuzun çözülmediği durumunda yetkili serviste cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayın. 4447711

View solution in context

3 Comments
Solution
Galaxy A
cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Yeni gelecek olan Yazılım güncellemesini bekleyin. Eğer yeni gelen güncelleme sorunu çözmese Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Bölümünden cihazı sıfırlayın.
Sıfırlamadan önce önemli veri Varsa yedekleyin resim video ses dosyası gibi. Sorunumuzun çözülmediği durumunda yetkili serviste cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayın. 4447711
UgurKor
Active Level 4
Galaxy A

Sakın sıfırlamayın. Son güncellemeden sonra oldu bu hata. Bende dün güncelledim telefon. A52s aynı kilit ekranı hatası bendede var. Birde kiliti açarken telefonun kasarak açılıyor. Her güncellemede ayrı bir sorun.

0 Likes