cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Solukluğu Problemi

(Topic created on: 03-23-2022 07:37 AM)
135 Views
senos
Active Level 1
Options
Galaxy A

Herkese selamlar.

2021 Yılı Ekim ayında aldığım A21S cihazımın görüntüsünün oldukça soluk olduğunu **bleep** ettim.
Diğer M serisi ve A serisi cihazlarıyla karşılaştırdım ve ekranımda ciddi bir sarı alt tonlu solukluk bulunmakta.
 Bu kronik mi, zaten var olan özellik mi, yoksa bir sorun mu?
13 Comments
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Android kullanmak isteyen mutlaka amoled ekranli cihaz almali Android te çok fena sırıtıyor pls ips vs amoled harici berbat.. iPhone da ips kullaniyor 11 de filan ama.koyu mod haricinda hic siritmiyor
Batuhan_xd
Active Level 7
Galaxy A
Hayır bu kronik bi sorun a21s in bazı modellerinde bu sorun var bende karşılaştım arkadaşımda ve ailemde birisinde a21s vardı ikisinde karşılaştırdım aralarındaki ekran farkı çoktu yani kronik bi arıza bu
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Cihazlara arasında yazılımsal ve donanımsal farklılıklar vardır ve bu donanımsal fârklar bu gibi sonuçların çıkmasına sebep oluyor çözüm yok gibi

Bir tek samsung isterse yazılım ile ekran modu ekleyebilir eklerse canlılık biraz artış gösterebilir ama buda çok işe yaramaz maalesef
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba senos,

Durumu incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​