cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Solukluğu Problemi

(Topic created on: 03-22-2022 11:17 PM)
169 Views
senos
Active Level 1
Options
Galaxy A

Herkese selamlar.

2021 Yılı Ekim ayında aldığım A21S cihazımın görüntüsünün oldukça soluk olduğunu **bleep** ettim.
Diğer M serisi ve A serisi cihazlarıyla karşılaştırdım ve ekranımda ciddi bir sarı alt tonlu solukluk bulunmakta.
 Bu kronik mi, zaten var olan özellik mi, yoksa bir sorun mu?
13 Comments
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy A
Cihazının ekran sorunu olabilir teknik servise vermen gerek
senos
Active Level 1
Galaxy A
İnternette okudum birkaç kişi yaşamış bu sorunun aynısını. Teknik servise verdiğimde tahmini ne kadar sürer almam hiç bilmiyorum bilgin var mı
YiğitS21FE
Active Level 10
Galaxy A
Eğer ekranda ciddi bir sorun yoks bir kaç gün içinde yaparlar ama ekranda ciddi bir sorun var ise yaklaşık 1 hafta beklemen lazım
senos
Active Level 1
Galaxy A
anladım çok teşekkürler
Flickk
Active Level 5
Galaxy A
normaldir çünkü rezalet bir panel kullanılıyor. Kesinlikle bir sıkıntısı yok cihazın kuzenimde var aynısı. Samsung pls ve lcd ekranları yapamıyor çok kalitesiz maalesef. Sadece amoled leri güzel yapıyorlar. Şayomi telefonlarının nerdeyse hepsi lcd ekran olmasına rağmen aşırı kaliteli. Yani samsung un amoled hariç tüm ekran panelleri rezalettir.
senos
Active Level 1
Galaxy A
Yani genel bir problem diyorsun :(
Flickk
Active Level 5
Galaxy A
aslında problem sayılmaz. Adamlar öyle yapıyor zaten cihazı. Ya kısacası samsung alıyorsan ya en iyisini ya da ortasegment alacaksın.
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

Cihazinizin ekrani pls ekran yani amoled ekranlara benzemez bundan dolayi kiyas yaptiginiz cihazlarin ekranlari amoled olabilir amoled ekrana göre çok kalitesiz bir ekran teknoloji kullaniyor arti pixel yogunlugu 200kusur ppi çok düşük
Flickk
Active Level 5
Galaxy A
ki kaldı ki bu samsung un sorunu gerçekten. Xiaomi bir telefonu pls panelle yapsa bin kat daha kaliteli olur. Samsung gerçekten yapamıyor düşük segment telefon