cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Koruyucular gerçekten korur mu.

(Topic created on: 02-21-2021 06:12 PM)
869 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Ekran Koruyucuların Bir sürü çeşidi var.

Temperli cam, Nano, 9h vs. Gerçekten ekranı koruyorlar mı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ekran Koruyucular aslında kırılmalara karşı değilde çizilmelere ve yipranmalara karşı bir önlem almak sayılır biraz.

View solution in context

15 Comments
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
tabi
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
ben hiç bi zaman koruduğuna inanmıyorum çünkü en kaliteli taktığım halde hem ekran hem koruyucu kırıldı o günden sonra gerek duymuyorum
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ekran Koruyucular aslında kırılmalara karşı değilde çizilmelere ve yipranmalara karşı bir önlem almak sayılır biraz.
gabehcoud
Active Level 5
Galaxy A
düşme gibi durumlara karşı çoğu korumuyor belli süreden sonra ama iyi tarafından bakmak lazım günlük kullanımda ekranda oluşan kılcal çizikleri engellemiş oluyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
aynen öyle
UçanTosbağa
Active Level 6
Galaxy A
değişiyor ama koruduğuna bir çok kez şahit oldum. örneğin j7 2015 cihazını geçen sene mayısa kadar kullanmıştım ve yaklaşık 4 senedir kırılmaz cam denen şeyden taktırmıştım. telefon bir çok kez yere düştü ama sadece taktırdığım cam kırıldı. Babamın telefonunda da vardı. 2-3 kez yanlışlıkla araba anahtarı ile aynı cebine koymuş anahtar hep kırılmaz cam denen camı kırmıştı. 2 cihazda da bir sıkıntı olmadı orijinal ekranlarında. alırken kalitelisini alıp doğru takmak/taktırmak lazım. bazen kırılmaz cama bir şey olmayıp ekran kırılabiliyor. sebebinin yanlış takılma olduğunu düşünüyorum.
Ayselimsi
Active Level 8
Galaxy A
geçenlerde dışarda iken cüzdanımı çıkartırken tam ekranın yüzeyine düştü sadece iki çatlak oluştu koruyucu camımda ama ekranımda bi sorun olmadı bazen yerine göre işe yarıyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A21sss
Active Level 10
Galaxy A
bazen elinizden farkında olmadan telefonu yere atınca işe yarıyor ekrani koruması için şeffaf yada **bleep** değilde daha cam gibi olanları tercih edin