cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran Kaydı

(Topic created on: 03-22-2023 10:01 AM)
177 Views
Samsung80
Active Level 8
Options
Galaxy A

Arkadaşlar Samsung A51 de ekran kaydı yapıyorum ancak videoyu kaydederken ses kaydı yok. Sessiz bir video oluyor. Çözümü bilen var mı?

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

Görüşmeleri kaydetmek yasal olmadığı için görünütlü ya da sesli görüşmeler telefonlarda kaydedilemez

View solution in context

9 Comments
Galaxy A
Eger uygulamanın izinleri kapalysa veya kamerayı da aynı anda kullanıyorsan ikisi için de kayıt yapamaz.Kullandıgın uygulamanın verisini sil ve uygulamayı tekrar açtıgında ekrana gelen uyarıları okuyarak kullan.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Telefona girip şebeke üzerinden görüntülü arama yapıyorum ve sonra üste ayarlardan ekran kaydını açıyorum video kaydı başlıyor ancak ses yok. Herhangi bir uygulama ile arama yapmıyorum.
Galaxy A
Tamam işte vörüntülü arama da kamera kullanıyor,ondan olur.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Peki görüntülü aramayı sesli kaydetme yolu yok mu?
Galaxy A
İki uygulama aynı anda kanera veta video kaydı aldıgı için yok ya da ben bulamadım çünkü bu dediğini bende çok aradım ama izin veren uygulamaya denk gelmedim.
Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Tamamdır teşekkürler
Solution
Princee90
Active Level 8
Galaxy A

Görüşmeleri kaydetmek yasal olmadığı için görünütlü ya da sesli görüşmeler telefonlarda kaydedilemez

Samsung80
Active Level 8
Galaxy A
Telefona girip şebeke üzerinden görüntülü arama yapıyorum ve sonra üste ayarlardan ekran kaydını açıyorum video kaydı başlıyor ancak ses yok. Herhangi bir uygulama ile arama yapmıyorum.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Benimde telefonumda arada öyle saçma sapan durum olmuştu.
Telefonunu yeniden başlatmayı dene. Düzelmezse Medya sesleri ve mikrofon seçeneği işaretleyerek ekran kaydı yap.