cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Kararması

(Topic created on: 05-26-2020 01:12 AM)
4466 Views
Meltemzn
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Merhaba, 1 hafta önce Galaxy A71 aldım fakat oyun oynarken özellikle de Call of Duty telefonun ekranı bir anda kararıyor ses var görüntü yok ve beklesem dahi gelmiyor. Oyunu kapatıp tekrar açıyorum. Ne yapmam gerekir yardımcı olunursa çok sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Meltemzn,

Ben Bordo, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Durum, uygulama kaynaklı olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer durumlar yaşanmıyorsa, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
2 Comments
mstacpym
Expert Level 1
Galaxy A
arkadaşım telefonunun ekranında sıkıntı var hemen aldığın yere götür durumu anlat ve kurtul telefondan. 1 haftamınmış umarım düşürmemişsindir telefonu
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Meltemzn,

Ben Bordo, Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle, böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Durum, uygulama kaynaklı olabilir. Farklı uygulamalarda da buna benzer durumlar yaşanmıyorsa, uygulama üreticisine danışabilirsiniz. Bu işlem için Play Store uygulamasına girerek, yukarıdaki arama çubuğundan, sorun yaşamış olduğunuz uygulamanın sayfasını bulup "Geliştirici İletişim Bilgileri" bölümünden, ilgili uygulama üreticisine ulaşabilirsiniz. Sorunun devamı halinde, aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek ve E-Posta yolu ile yardım alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes