cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ekran Kapalıyken Edge Aydınlatma

(Topic created on: 11-05-2023 10:22 PM)
201 Views
dkurtoglu
Beginner Level 3
Options
Galaxy A

Merhaba a14 model telefonumda ekran kapalıyken gelen bildirimlerde edge aydınlatması ve kısa açılır pencere gözükmemekte. Ayrıca bildirim ayarlarında da kısa açılır pencere ayarları yok. Acaba bu model de mi böyle yoksa yazılımsal bir sıkıntım mı var? Edge efekti hiçbiri seçili ama bir efekt seçsem bile ekran kapalıyken yalnızca ses ve titreşim çalmakta ekranda kısa açılır pencere veya edge aydınlatma görülmemektedir. 

image

6 Comments
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Yüksek ihtimalle ekranınız PLS olmasında kaynaklı bu özellik sizde yok
dkurtoglu
Beginner Level 3
Galaxy A
İsteğim edge ışıklandırması değil ekran kapalıyken de kısa açılır pencere ile gelen bildirimin hangi uygulamadan geldiğini görmek. Işık olmasa da olur yalnızca kısa açılır pencere ile uygulama simgesi gözüksün ekranda istiyorum. Bu mümkün müdür?
0 Likes
HalidErdoğan
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef değil çünkü mantık aynı. Sonuçta ekran kapalıyken üstte bildirim gözükecek ve edge aydınlatma ile aynı hesaba gelecek. Sadece bunu ayarlamak mümkün lakin yine dediğimiz gibi Amoled ekrana sahip olmanız gerekiyor.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Amoled ekranlı cihazlarda kullanılabiliyor
vurala
Active Level 6
Galaxy A
Google playden indir edge lighting
0 Likes
dkurtoglu
Beginner Level 3
Galaxy A
İsteğim edge ışıklandırması değil ekran kapalıyken de kısa açılır pencere ile gelen bildirimin hangi uygulamadan geldiğini görmek. Işık olmasa da olur yalnızca kısa açılır pencere ile uygulama simgesi gözüksün ekranda istiyorum. Bu mümkün müdür?
0 Likes