cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekran Açılmıyor

(Topic created on: 06-03-2021 08:17 PM)
606 Views
Samsung_hxpu3oz
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

samsun A71 cihazım bugün öğle saatlerinde önce duş kilitli iken güç tuşuna bastığım halde ekran açılmadı. bir kaç kez bu şekilde sorun yarattı. cihazı yeniden başlattım. sorun devam etti. bugün son güncelleme yi yüklemiştim. şuan ise ekran hiç açılmıyor. reset atıyorum telefondan titreşim uyarısı geliyor ama ekran gelmiyor.  ne yapmayılım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Samsung_hxpu3oz,

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
10 Comments
SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Kutusuna koyuyosun dostum. Küçük bir kağıda sorunu yazıyosun. Adres ve iletişim numaranıda detaylı yazıyosun. yapılması gerekenleri yapmışşın sen . Servise gönder hallederler.
Samsung_hxpu3oz
Beginner Level 4
Galaxy A

bu şekilde içindekileri alma şansım yok galiba. bütün derdim içindeki rehber ve galerim. iş amaçlı çok fazla döküman var servise gitse muhakkak sıfırlarlar.

SNSNSNSNSSN
Active Level 8
Galaxy A
Evet kesinlikle sıfırlancak. Müşteri hizmetleri ile görüşün bilgileri yedekleme işlemi yapma şansları varmi bir sorun. Tahminimce yoktur ve bilgileriniz malesef kaybolacak :( çok geçmiş olsun
Turuncudonn
Active Level 6
Galaxy A
Eger garantisi varsa samsung bayisine gönderebilirsin bu telefon kaynaklı bir hata olduğu çok açık
RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Telefonu kapatıp 5 dakika sonra yeniden açmayı deneyin sorun devam ediyorsa uygulama üzerinden Hata raporu gönderin
0 Likes
BurakTABa7
Active Level 8
Galaxy A
Tlf yi açamıyo zaten
Samsung_hxpu3oz
Beginner Level 4
Galaxy A

ekran gelmiyor. açılsa yedeklerimde

RecepF
Expert Level 5
Galaxy A
Durum vahim ozaman hard resette denediniz sanırım
0 Likes
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Tahminim anakart arızalanmış olabilirim veya yazılımsal bir sorun oluşmuş olabilir maalesef servise göndermeniz gerekiyor
0 Likes