cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekranın böyle takılarak kayması?

(Topic created on: 02-05-2023 01:50 AM)
114 Views
wallendor
Active Level 8
Options
Galaxy A

Google Play'de iken telefon hiç güzel kaymıyor takılarak kayıyor ve her zaman bütün uygulamalarda böyle telefonum sizde de böyle mi? Benim 4 aydır derdimi anlatmak istediğim bu ve Samsung yinede görmezden geliyor. Hep aynı cevaplar yok güç tasarruf modunu açıksa kapatın npcler yönetiyor galiba.

5 Comments
İbrahimGur
Active Level 7
Galaxy A
A71 de de aynı sorun arada bi oluyor. Samsung Türkiye soruların cevaplarını bilmiyor, Korece biliyorsan ana merkezle daha kolay iletişim sağlarsın
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Bunların çalışanları yok mu ya ne kadar saçma adı üstünde Samsung Türkiye anlamadım.
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Samsung bildiğin çöp a52s kullanıyordum onda hiç öyle sorun yaşamadım sonra cihazın şarj yerinde kusur çıktı tüketici hakem heyetine verdim değişim yapıldı şimdi bana gelen yeni Samsung a52s te de dediğin sorundan var değişmeden önceki cihazımda yoktu
0 Likes
wallendor
Active Level 8
Galaxy A
Hocam banada ısınma sorunundan değişim ypaıldı hakem yetime başvurdum ve değişti. Değiştide şimdide takılma sorunu çıktı önceki telefonumda yoktu bu sorun bize sorunlu mal mı veriyorlar hakem heyetinden geldik diye. Samsung'a tövbe daha hayatım boyunca elimi sürmicem. Keşke bekleseydimde başka bir markanın telefonunu alsaydom.
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba pulheria,

Konu ile ilgili hata raporu gönderdiyseniz ve yazılımınız güncel ise, cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes