cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekolayzer ve Uygulamalar

(Topic created on: 08-19-2022 07:51 PM)
96 Views
Lobao
Active Level 9
Options
Galaxy A

Geçenlerde A52 cihazım için en iyi ekolayzer ayarını danışmıştım. Öncelikle cevap veren herkeze teşekkür ederim. Merak ettiğim bişey var. Benim telefon ayarlarından yaptığım ekolayzer ayarı uygulamalardada geçerli oluyomu? Sadece samsung müzik uygulamasındamı geçerli yani?

7 Comments
nurivet
Active Level 4
Galaxy A

bildiğim kadarıyla hepsinde geçerlidir ama tam emin değilim

ermanS23Ultra
Active Level 5
Galaxy A
Acaba ekolayzer ayarları nerede ?
nurivet
Active Level 4
Galaxy A

ayarlar sesler ve titreşim basın biraz aşağı inin ses kalitesi ve efektler basın

ermanS23Ultra
Active Level 5
Galaxy A
Teşekkür ederim
nurivet
Active Level 4
Galaxy A

rica ederim ne demek

Galaxy A
Ekolayzerin daha beni şimdiye kadar tatmin ettiğini görmedim işe yaramaz diyemem ama ses kalitesini artırdığını düşünmeyin böyle bir şey yok telefonun ses kartı ne kadar iyiyse müzik o kadar iyidir yazılımla sesi bir yere kadar iyileştirirsin önemli olan kart üzerinde bulunan devrenin ses için iyi aayarlanmış olması gerekir belki de şuana kadar 100 çeşit ekolayzer uygulaması kullanmış biri olarak söylüyorum bunları müziği wav ses kalitesinde dinlemek telefonda biraz zor tabi son çıkan cihazlara sözüm yok
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Sesle ilgili bir çok uygulamada geçerlidir diye biliyorum örneğin Youtube uygulamasında geçerlidir ,oyunlarda ise oyun için dolby atmos var açabilirsin