cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

EKRANIM CANSIZ GÖSTERİYOR

(Topic created on: 09-15-2022 01:11 AM)
271 Views
esranuryillmaz_
Beginner Level 5
Options
Galaxy A

Samsung Galaxy A21S kullanıyorum. Telefonu sıfır aldım.Daha bir sene yeni oldu alalı. Benim ekranımda resimler çok cansız başkasının telefonundan aynı resime bakıyorum rengi çok canlı gözüküyor ama bende asla canlı gözükmüyor. Bunun nedeni ve çözümü ile ilgilenirseniz sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

A21s modelinde PLS LCD ekran teknolojisi kullanılıyor. Amoled, Süper Amoled, Dinamik Amolede sahip bir ürünle karşılaştırdığında cansız kalması normal. Aynı model ile karşılaştırdığında sorun var ise hata raporu oluşturmalısın.

View solution in context

0 Likes
7 Comments
rizizni
Active Level 2
Galaxy A
İlginç
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazinizda pls ekran var ayni görüntüye amoled ekranli cihazda bakarsaniz daha canlı gösterir ekran teknolojisi farkı var bundan dolayı olabilir.
Anıl_A
Active Level 4
Galaxy A
Ekran modu da bu yanlışa sebep olabilir. Tabii ve canlı şeklinde iki farklı renk paletiniz var. Eğer karşı canlı paletini işletiyorsa bu gerçekten uzak ama daha albenili bir görüntüye sebep olabilir.
hudo_S23U
Active Level 6
Galaxy A
Ekran modu ve çözünürlüğü ayarlarını kontrol edin
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
A11 kullanıyorum 2GB oyunlar yükledim ve bir çok işlem yaptım anakarta çerez gibi oynuyorum çok ram olarak 6GB yaptım
HaşimA22
Expert Level 5
Galaxy A
Ekranından dolayı pls ekran pil dostu olduğu kadar soluk bu yüzden bir çözümü yok maalesef
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

A21s modelinde PLS LCD ekran teknolojisi kullanılıyor. Amoled, Süper Amoled, Dinamik Amolede sahip bir ürünle karşılaştırdığında cansız kalması normal. Aynı model ile karşılaştırdığında sorun var ise hata raporu oluşturmalısın.

0 Likes