cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

EKRAN YATAY MODDA KALMASI

(Topic created on: 04-17-2021 03:44 PM)
443 Views
BirkulanıcıHerkes
Active Level 4
Options
Galaxy A

Öncelikle merhaba Cihazim samsung Glaxy 50 Bundan önceki sorunlarimi görebiliceginiz gibi her gün bi sorun cıkıyor Yeni günceleme sonrasi telefonu leş....... etmişler allahim sen bana sabir ver azcik daha uğraştirularsa tlefonu parcalıyaçağım. Sorun şu Telefon otomatik döndürdü olduğu hale ve telefon dik haldeyken google,youtube,vide oynaticida virden yan ekran oluyor ve sağa sola salladığim halde düzelmiyor , uygulamadanda cıkmak sorunu düzeltmiyor ilaa ekrani kitleyip açmak lazım, Lütfen Bu Sorunları bildirin ve arge merkezi yeni güncelemede düzeltsinler.

 
Ek Sorunlar: BirdenTelefondaki hücresel (4.5) g gitmesi.
 
Yeni günceleme sonrasi Gece Modundaki pixeleşme.
 
Daha Fazla Şarj ve Ram yemesi.
 
Dediğimiź gibi günceleme sadece görsel bi işe yaramiyor eğer böyle devam ederse Factory Rom aticam. LÜTFEN YENI GÜNCELEMEDE BU SORUNLARI DÜZELTIN.
9 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Hata raporları gönderdvm ve yurt dışı ofisnden cevaplarını bekliyorum ama muhtemelen olumlu sonuç gelicektir çünkü

Cihazdaki sorunları düzeltmek için güncelleme test edilyor inşallah Nisan sonunda güncellemeyi alıcağız
Galaxy A
Hata raporu attım umarım düzelir samsung artık acemi yazılımcı çalıştırmaya ve test etmeden piyasaya sürmeye başlamış galiba ;)
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Aynen kardeşim güney Kore daha olumlu cevaplar vericek eminim türkiyeden yardım almakta güney Kore'den yardım alalım daha iyi
0 Likes
Galaxy A
Sorun Tüm uygualamlarda var misal az önce vidoe oyanticiya girdim ekrani yan çevirdiğim halde Düz normla haldeydi. Uygulamadan çiktim Samsung Mebbersa girdim telefon yine dik olduğu halde Yan Oldu ve sağa sola sallamak bi işe yaramiyor  (Otomatik Döndürme açık)

image


0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hmm kardeş bi otomatık döndürme yi kapat
0 Likes
Galaxy A
Denedim, ama bir işe yaramadı, şu an hafif duzeldi gibi Telefona sert vurdum diyede düzelmiş olabilir belki sensörler şoklanmıştır, ama tahinimce 30 dk sonra yine ayni sorunu vericek bir düzelip tekrar yapiyor sizdede var mi?
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bende yok bi telefonu yenıden başlatmanızı öneririm
0 Likes
Galaxy A
Bu arada link için eyw. Akşam Bi e mail atarim umarim çözerler
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba BirkulanıcıHerkes,


Güncelleme ile ilgili görüşlerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

 

Bu durum için cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz.

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

h target=_blankttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/


Teşekkürler.
MOD

0 Likes