cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

●EKRAN VİDEOSU KAYDETME●

(Topic created on: 03-30-2020 12:10 AM)
1170 Views
EniViciVokke
Active Level 5
Options
Galaxy A

●●●CİHAZIM SAMSUNG A51 OYUN DIŞINDA DİĞER UYGULAMALARDA EKRAN VİDEOSUNU NASIL ALIYORUZ●●●

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba EniViciVokke,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Cihaz modelleri arasında, yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. A51 cihazımızda, "Ekran Kaydedici" özelliği mevcut değildir. Satın alım işlemi öncesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun cihazı bulabilmek için aşağıdaki link üzerinden, Samsung Türkiye resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

10 Comments
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Öyle birşey daha gelmedi sanırsam,Sadece oyun içinde game launcher bu kaydı sağlayabiliyor.
EniViciVokke
Active Level 5
Galaxy A
●●●BİRİSİ NASIL YAPILACAĞINI AÇIKLAMIŞ AMA YAPTIM OLMADI BENDE●●●
EniViciVokke
Active Level 5
Galaxy A
●●●SORU SOR KISMINDAN YETKİLİ SERVİSE DE YAZMIŞTIM DEDİKLERİNI YAPTIM YİNE OLMADI●●●
KEMKA
Active Level 5
Galaxy A
kayıt almak istediğin uygulamayı game launcher e ekliyorsun uygulamaya girince game launcher sekmesinden kaydı baslatiyorsun
EniViciVokke
Active Level 5
Galaxy A
●●●GAME LAUNCHER A EKLEDİM . EKLİDİĞİM UYGULAMAYA GİRİNCE GAME LAUNCHER SEKMESİ GELMİYO●●●
KEMKA
Active Level 5
Galaxy A
ben o şekilde kayıt aliyorum
EniViciVokke
Active Level 5
Galaxy A
●●●MÜMKÜNSE OYUN DIŞINDA HERHANGİ BİR UYGULAMADA EKRAN KAYDI ALMAK IÇİN NEREDEN YAPICAĞIMI GÖSTEREN BİR EKRAN GÖRÜNTÜSÜ ATABİLİR MİSİN●●●
KEMKA
Active Level 5
Galaxy A
bu şekilde ınstagrama girdim ve cıktı ekran kaydı alabiliyorum
EniViciVokke
Active Level 5
Galaxy A
●●●BENDE AYNEN BU ŞEKİLDD GAME LAUNCHER A EKLEDİM AMA UYGULAMAYA GİRİNCE BENDE ÇIKMIYO DELİRCEM CİHAZIN MODELİ NE ? ●●●