iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 
Çözüldü! ÇÖZÜLDÜ

Orijinal konu:

E devlet Imei kaydı bulunamadı

(Konunun oluşturulma tarihi: 06-27-2022 10:38 PM)
a50telefonum
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A

Ayıplı a50 telefonum thh kararıyla a52 ile değiştirildi, e devletten imei kaydı sorguladigimda kayit bulunamadı diyor, imei kaydını yaptirmadiginiz cihaz kaçaktır, bana imei kaydı yapmadan gönderilmiş ben attırmaya kalksam 2 bin küsür ödeyeceğim, bu nasıl bir atmak, eğer samsung tarafından dönüş yapılıp bu imei kaydı e devlette yapılmazsa samsungu ve Ankara bdh ı ticaret bakanlığına şikayet edeceğim. 

1 Çözüm

Kabul Edilen Çözümler
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba a50telefonum,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

Çözümü orijinal iletide görüntüle

0 Övgü Puanı
5 Yorum
TeknoB
Active Level 9
Seçenekler
Galaxy A
Bu durum da yapmanız gereken garanti servisine götürün onlar tekrardan kayıt yapıtırır sen şanslısın benimde öyle idi cihazım kabul etmediler kesinlikle samsung almak benim sorunum gibi davrandılar bana
a50telefonum
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Kabul etmek zorundalar gereken bütün yasal yollarımı kullanacağım, enayi değiliz biz.
a50telefonum
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Yeni telefonumu asla garanti servisine gondermeyecegim, servis uzaktan imei kaydını yapsın aksi halde mahkemeye başvuracağım.
a50telefonum
Active Level 4
Seçenekler
Galaxy A
Mahkeme karariyla Değişim hakkımı kullanıyorum imeisi kayit altına alınmadan bana gönderiyorlar, bu benim sorunum değil. Bu atılan kazığın hesabını verecekler.
Çözüm
Karasu
Moderator
Moderator
Seçenekler
Galaxy A

Merhaba a50telefonum,

Konuyla ilgili olarak ekip arkadaşlarımız sizle iletişime geçti. Bundan sonraki süreçte de her türlü destek talepleriniz için size destek sunmaktan memnuniyet duyacağız.

Teşekkürler.
MOD

0 Övgü Puanı