cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Durum çubuğundaki simgeleri gizleyebiliyor muyuz?

(Topic created on: 01-02-2023 12:01 PM)
389 Views
selcuk76
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Merhabalar ekran görüntüsünde ok işareti ile işaretlediğim yerdeki simgeleri kapatmamız mümkün mü ? 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Good lock modellerinden "QUICK STAR" olanı yüklemeniz gerek

View solution in context

0 Likes
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

Simgeler yazılım konsepti gereği kaybolmaz bildirim ekranında kalmaktadır. Good lock diye Samsung uygulaması var desteklı olan ürünlerde kullanılıyor sadece ona bakabilirsiniz onunla yapılıyor. 

View solution in context

16 Comments
Serdar66
Active Level 7
Galaxy A
Ayarlardan ekran görüntüleri bölümüne girin sonra oradan ayarları yapabilirsiniz fotosunu ekledimScreenshot_20230102_120618_Samsung capture_1000013262_1672650378.jpg
0 Likes
selcuk76
Active Level 3
Galaxy A
Hocam o ayarlarıda yaptım ama görünmeye devam ediyor
0 Likes
Serdar66
Active Level 7
Galaxy A
Daha Bilgili bir arkadaşın bildiği bir şey vardır belki ,geriye ekran görüntüsünü aldığınızda bildirim paneline gelen bildirimin üstünden kırpma kalıyor onu yapabilirsiniz
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Good lock ile yapabilirsiniz
0 Likes
selcuk76
Active Level 3
Galaxy A
Anladığım kadarıyla good lock komple arayüzü değiştiriyor. Bana sadece simgeleri gizleme lazım.
0 Likes
selcuk76
Active Level 3
Galaxy A
Malesef ne yaptıysam gizleyemedim
0 Likes
selcuk76
Active Level 3
Galaxy A
Ya rahatsız olduğumdan değil bir kere merak ettim yapamadım kafama takıldı. Ayarlardan bulamadım ilk sorumdada kaldırmak mümkün mü diye sordum onun için.
0 Likes
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Oickstar bölümünden sadece orayı kontrol Edersiniz Screenshot_20230102_144107_QuickStar_1000011361_1672659667.jpg
0 Likes
selcuk76
Active Level 3
Galaxy A
Good lock yazdığımda bir kaç uygulama çıkıyor uygulamanın simgesini ekleme şansınız var mı yanlış uygulama ile uğraşmayalım
0 Likes