cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Dokunmatik-Sensör

(Topic created on: 04-29-2022 09:10 AM)
315 Views
NaSa92
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung a32 ekran dokunmatiginde sorun var cihaz yeni. Ekran kilidini açamıyorum bildirim paneli kendiliginden açılıp kapanıyor. Bu sorunu yaşayan varmı

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
nuuurella
Active Level 5
Galaxy A
Ayarlar-ekran-yanlislikla ekran dokunmasini kapatip dener misin bir sure

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Öncelikle Ne demek önemli değil.
Maalesef en son çare olarak garanti belgesi ile birlikte detaylı kontrol edilebilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekiyor servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
444 77 11

View solution in context

12 Comments
Solution
nuuurella
Active Level 5
Galaxy A
Ayarlar-ekran-yanlislikla ekran dokunmasini kapatip dener misin bir sure
NaSa92
Active Level 1
Galaxy A
Tamam deneyeceğim teşekkürler.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba
Öncelikle cihazınızın ekranında koruma cam veya jelatin takılı ise bu dokunmatiği engelliyor olabilir herhangi bir koruma şey takılı ise bunu çıkartmanız ı öneriyorum Ama eğer ki cihazınızın ekranında herhangi bir koruyucu takılı olmadığı halinde bu sorunu yaşıyorsanız bu verileri yedekleyip fabrika ayarlarına sıfırlamanız ı öneriyorum cihazınızdan Tam performans almak için ayarlar kısmından yazılım güncellemesi kısmından cihaz yazılımını güncellemeyi unutmayın.
NaSa92
Active Level 1
Galaxy A
Merhaba öncelikle teşekkür ederim ilginiz için. Ekran koruyucu jelatin falan bulunmuyor ve fabrika sıfırlamayi yaptım sorun devam ediyor
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Öncelikle Ne demek önemli değil.
Maalesef en son çare olarak garanti belgesi ile birlikte detaylı kontrol edilebilmesi için cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekiyor servis işlemleri hakkında detaylı bilgi öğrenmek için Samsung Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
444 77 11
NaSa92
Active Level 1
Galaxy A
Durum onu gosteriyor
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Evet.
0 Likes
NaSa92
Active Level 1