cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Disney plus

(Topic created on: 03-18-2024 01:12 PM)
231 Views
1234yusuf
Active Level 10
Options
Galaxy A
Arkadaşlar Disney plus üyeliği olan var mı Dolby vision HDR10 Dolby atmos İmax enhanced 3D Ve 4K Ultra HD içerikleri Çok güzel veriyor sizde sevdiniz mi kullanan var mı Ben kullanıyorum
12 Comments
0serName
Active Level 10
Galaxy A
Uygulama sıkıntılı evet ama prime çok avantajlı
1234yusuf
Active Level 10
Galaxy A
Dostum Disney plus üyeliği ayda 135 TL bu saydıklarımın hepsini veriyor sana ekranında kaliteliyse çok güzel keyifli izlersin Ben Xiaomi Mi stickte kullanıyorum 1080P 60 Hz destekliyor Mi stick üstüne 4k cihaz var Bizde kablolar ona bağlı Uyduya Ve Mi sticke daha kaliteli bir görüntü sunuyor ses yeterli 5.1 veriyor Ben onun yanında Anker sound Flare 2 360 ses veren ses hoparlörü kullanıyorum Fotoğrafada koydum gerçekçi bir ses veriyor 1710757148164.jpg
0 Likes
sepyadam
Active Level 9
Galaxy A
Amazon Prime ınız varsa Hanna adlı diziyi kesinlikle seyredin tavsiye ederim 😊
0 Likes
1234yusuf
Active Level 10
Galaxy A
Ben Yazdıklarım gibi görüntüye sese çok önem veririm Disney plusın aylık 135 TL kullanıyorum Netflix yüksek paket kullanıyorum Bana yetiyor primeda bu özellikler yok kullanıyordum önceden beğenmedim
0 Likes
sepyadam
Active Level 9
Galaxy A
Sizinle alakalı bir yorum yazmamistim ama şöyle birşey söyleyeyim, Eğer Laptop bilgisayar veya tv üzerinden seyredecek iseniz 4k, hdr nin vesaire önemi var. Onu içinde iyi bir tv gerekli gerçek 4k yi gorebilmek için. Diğer türlü mobilde o çözünürlüğü satın alsanizda tam yansitamaz.
0 Likes
1234yusuf
Active Level 10
Galaxy A
Şöyle söyleyeyim Dostum sana yazmıştım Ama birdaha yazayım bizim TV 4k desteklemiyor 4k cihaz aldık Uydu Ve Mi stick ona bağlı mı stickte 5.1 ses veriyor renkleri güzel veriyor destekliyor yani 4k cihazda olunca bağlı daha güzel canlı bir görüntü sunuyor bu saydığım formatları güzel veriyor Telefonda ise Galaxy A34 5G kullanıyorum 4K destekliyor Telefonum Disney plusun Sunduğu formatları güzel veriyor canlı ve Net İnternetin de iyi olması gerekiyor Fotoğraftada paylaştığım gibi anker 360 sound ses veren hoparlör kullanıyorum
sepyadam
Active Level 9
Galaxy A
iyi güzel de 😂 Ben en tepe de "Deyan Asenov" adlı kullanıcı Amazon Primden bahsetmiş bende Amazon Prime üyeliğin varsa Hanna adlı diziyi izlemeni tavsiye ederim yazmışım. Yani adama dizi önermişim ne alaka şimdi 😅😅
0 Likes
1234yusuf
Active Level 10
Galaxy A
Knk en son yazdığına cevap verdim ben senin 😅
sepyadam
Active Level 9
Galaxy A
Sağlık olsun, bence içerikleri iyi ve cesitliyse Tercih edilir Disney
0 Likes