cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dezenfekte

(Topic created on: 03-01-2021 10:56 AM)
83 Views
Wraith1
Active Level 3
Options
Galaxy A

İsim dolayısıyla a71 cihazımi her gün eve geldiğimde dezenfekte etmek zorundayım bir peçeteye ıslak mendil gibi olana kadar kolonya koyup dezenfekte ediyorum telefona bir zarari olur mu dokunmatik vs gibi şeylere yardımcı olursanız sevinirim 

4 Comments
HANATRONIC
Active Level 6
Galaxy A

"Cihazı temizlerken, aşağıdakileri göz önünde bulundurun:

• Cihazınızı ve şarj cihazınızı havluyla ya da temizlik beziyle silin.

• Pilin uçlarını pamuk parçasıyla veya havluyla temizleyin.

• Kimyasal ya da deterjan kullanmayın. Aksi halde, cihazın dış kısmının rengi atabilir veya aşınabilir ya da elektrik çarpması veya yangına sebep olabilir.

• Cihazı toz, ter, mürekkep, yağ ve kozmetik ürünler, antibakteriyel spreyler, el temizlik ürünleri, deterjan ve böcek ilaçları gibi kimyasal ürünlere maruz kalmamasını sağlayın. Aksi halde, cihazın dış veya iç parçalarının zarar görmesine ya da düşük performansa sebep olabilir. Cihazınız daha önce bahsedilen maddelere maruz kalması durumunda, temizlemek için pamuk bırakmayan yumuşak bir bez kullanın."

EmreS20FE
Active Level 9
Galaxy A
ıslak mendil asla kullanma arka kapak çizilir mikro fiber bezleri kullan bir ucunu suyla ıslatıp yapabilirsin kolonya sürecektir arkasına sürme
Galaxy A
Açıkçası ben bir pamuğa azıcık dezenfektan dökerek temizliyorum ama telefonu o halde bırakmayıp başka bir pamukla kuruluyorum. Şarj adaptör girişi, kulaklık girişi gibi açık yerleri temizlerken telefonu dik tutuyorum içine kaçmasın diye, ikisi de aşağıda. Dikkatli temizlediğiniz sürece telefonunuza bir zarar geleceğini düşünmüyorum.
0 Likes
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Wraith1,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soru ile foruma katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Son zamanlarda yaşanan virüs salgını dolayısıyla, telefonunuzu dezenfekte edebilmek için aşağıdaki işlemleri uygulayabilirsiniz. Samsung Galaxy cihazlarımızı nasıl hijyenik tutacağımıza dair hazırladığımız içeriği incelemek için linke tıklayın.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-do-i-clean-my-galaxy-phone/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes