cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Device healt manager service

(Topic created on: 02-12-2024 01:18 PM)
104 Views
KEMSA
Active Level 7
Options
Galaxy A
Sn modlar,
Merhaba telefonumda olan bu uygulamayı uygulamalar içerisinden görmeme rağmen buna giremiyorum, aslında bu uygulama telefondaki aydınlatma sorunlarını bile resetleyip çözecek güzel bir yönetim sistemi daha önceden Android 12 olan eski telefonumda bu uygulama vardı ekran parlaklığı sorunu otomatik olarak özelliğini yitirdiği zaman bunu sıfırladıktan sonra sorun düzeliyordu, bilginiz var mı bu uygulamayı nasıl aktif edip kullanabilirim, araştırdım telefon menüsünde cihaz bakımı menüsüne yönlendiriliyorum ama ben bunu istemiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim
kolay gelsin mutlu günler dileklerimle.
0 Likes
4 Comments
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy A
Mod değilim fakat bildiğim kadarıyla bu device healt cihaz bakımı uygulamasına ait sistem uygulaması buna girmek mümkün değil aldığın ekran süresi ve pil süresini bu uygulama cihaz bakımına aktarıyor
0 Likes
KEMSA
Active Level 7
Galaxy A
Evet haklısınız, şimdilik çare yok gibi araştırmaya devam ilgi ve alakanız için teşekkür ediyorum sağlıkla kalın.
PowerProject
Active Level 3
Galaxy A
Bildiğim kadarıyla bu uygulama android 13 ve 14 te cihaz ile uyumluluğu kaldırıldı google bazlı etkisiz eleman oldu , ben a14 te devredisi bırakmanızı tavsiye ederim.
KEMSA
Active Level 7
Galaxy A
Evet haklısınız Android 12'de olduğu gibi bağımsız olarak çalışmıyor uygulamalarda sistem uygulamalarını göster dediğimiz zaman onların içinde de zaten görünmüyor diğer arkadaşımızın yapmış olduğu yorum gibi direkt olarak cihaz bakımına atıyor şimdilik beklemedeyiz araştırıyoruz bir gelişme olursa muhakkak paylaşacağım ilgi ve alakanıza çok teşekkür eder iyi akşamlar dilerim.