cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Desen kildini unuttum

(Topic created on: 05-20-2024 03:10 PM)
181 Views
tojii
Active Level 3
Options
Galaxy A
Merhaba ben telefonumun desen kildini unuttum ne yapabilirim yüz kildiyle açabiliyorum ama yardımcı olur musunuz
13 Comments
Emirhan_S23
Active Level 6
Galaxy A
Fazla deneme yapmadan Servise götürseniz iyi olur. Veya 444 77 11 i arayarak bilgi de alabilirsiniz
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Maalesef Tek Yöntem Sıfırlamaktır. 😊
(Hard Reset)
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy A
Aslında bu cihazı kilitleyedebilir hocam. Cihazın desenini sınırlamadan sonra isteyecektir. Belki Google hesabını da yanında isteyebilir ancak kesinlik yok maalesef
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Doğru Karşılaşmıştım Bir kere ama Sonradan Yaptıklarımdan Karşılaşmadım Bu durum ile. 😊

Tabi Yılar Oldu Hard reset atalı.
O zaman Arkadaşımız servise götürürse daha iyi olur.
0 Likes
siberizm
Expert Level 3
Galaxy A
Kesinlikle hocam. Servis daha garanti. Biraz bekleyecek ama yapacak birşey yok maalesef
DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Aynen Maalesef, O yüzden Hatırlanacak Bir şifre Koymak en iyisi. 😊
0 Likes
Bordo
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba DENỊZ

Samsung tarafından onaylı olmayan resetleme işlemleri, ürüne zarar verebilir. Bu tür yetkisiz işlemler, cihazınızı garanti kapsamı dışında bırakabilir. Bilgilerinizi yedekledikten sonra Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz; https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/ 

Teşekkürler. 
MOD

DENỊZ
Expert Level 5
Galaxy A
Sağolun Bordo. 😊🙏
0 Likes
stony_hearted
Active Level 6
Galaxy A
yüz ile açılıyorsa kildi de kaldırabiliyor olman gerekmiyor mu?