cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Depolama sorunu

(Topic created on: 02-18-2023 12:36 PM)
64 Views
ssadecefatih
Active Level 6
Options
Galaxy A

image

Bakın daha dun videolara baktim oradaki videolar maximum 13-15 gb arasi telefonda 21gb gosteriyor fotograflar da oyle 3.47gb olmasinin imkani yok dun uygulamarlin gb ni hesapladim 26-27gb cikiyor niye oldugindan daha fazla yardim eder misiniz?
5 Comments
EmreAydın
Active Level 3
Galaxy A
Wp nin yerel yedeklemesi olabilir
ssadecefatih
Active Level 6
Galaxy A
Nasil yani anlamadim
Solution
EmreAydın
Active Level 3
Galaxy A
Muhtemelen WhatsApp ın cihaz içi yedeklemesi falandır yada başka bir uygulamanın yedeklemesi olabilir. Çok da sorun edilecek bir konu değil olması gayet normal denilebilir
Bhkc
Active Level 7
Galaxy A
1. WhatsApp ta olan durumlar, Instagramda olan hikayeler ve önbellek dosyaları bunu etkileye bilir
2. Güvenli klasör kullanıyorsanız buranın içerisinde de videolar olabilir.
3. Dosyalarım, dahili depolama, görüntülemek dosyaları tümü olarak işaretleyin ardından WhatsApp klasörünü bulun. Burada WhatsAppvideo, WhatsAppimages adlı klasörleri kontrol edebilirsiniz
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Konu hakkında şu işlemleri yapın. Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Not! Cihazınızı sıfırlamadan önce önemli resim video ses dosyası gibi verilerinizi yedekleyin. Cihazınızdaki sorununuz çözülmez ise yazılım güncellemesi var mı yok mu kontrol edin güncelleme varsa güncelleyin. Ayarlar> yazılım güncellemesi> indir ve yükle> sayfa içerisinde yazılım güncellemesi bulunursa oradaki gerekli yönergeleri takip ederek cihazınızın yazılımını güncelleyin.
Cihazınızdaki sorununuzun hiçbir şekilde çözülmediği durumunda yetkili serviste kontrol ettirin. Servis için müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. 4447711