cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Depolama Birimi Emmc

(Topic created on: 12-02-2023 07:34 PM)
165 Views
Android13old
Active Level 3
Options
Galaxy A

Genelde Sıfırlamam Müzik Fotoğraf Apk Video Sosyal Medya Uygulamalarıyla Hafıza Doldurmam Hergün Genelde Oyun Siler Yüklerim Bir Zararı Olacağını Sanmıyorum Ama Sorim Dedim (Sürekli Oyun İndirip Silmek Telefona Donanımsal Bir Zarar Verirmi?).

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
KadirA345G
Active Level 6
Galaxy A
Genellikle oyunları silip yüklemenin donanımsal bir zarara yol açması pek olası değil. Ancak **bleep** **bleep** oyunları indirip silmek, depolama birimine yazma ve silme işlemleri yapar, bu da uzun vadede depolama biriminin performansını etkileyebilir. Fakat günümüzdeki telefonlar genellikle bu tür kullanımlara dayanıklıdır ve kısa vadede büyük bir sorun yaratmaz. Yine de, **bleep** **bleep** oyunları yükleyip kaldırmak yerine, daha az kullanılanları depolama alanınızı daha etkili kullanacak şekilde saklayabilirsiniz.

View solution in context

0 Likes
5 Comments
Solution
KadirA345G
Active Level 6
Galaxy A
Genellikle oyunları silip yüklemenin donanımsal bir zarara yol açması pek olası değil. Ancak **bleep** **bleep** oyunları indirip silmek, depolama birimine yazma ve silme işlemleri yapar, bu da uzun vadede depolama biriminin performansını etkileyebilir. Fakat günümüzdeki telefonlar genellikle bu tür kullanımlara dayanıklıdır ve kısa vadede büyük bir sorun yaratmaz. Yine de, **bleep** **bleep** oyunları yükleyip kaldırmak yerine, daha az kullanılanları depolama alanınızı daha etkili kullanacak şekilde saklayabilirsiniz.
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy A
Kaç kere sordun şu soruyu hiçbir şey olmaz rahatça kullan şu telefonu artık indir yükle oyunu kasıyorsa sil bak keyfine
Android13old
Active Level 3
Galaxy A
Olum sıfır hesab açınca beni nasıl buluyorsunuz ?😂😂😂🍿
0 Likes
Frk12
Expert Level 2
Galaxy A
Sürekli aynı konular aynı yazı dili zevk mi alıyorsun anlamadım hep aynı şeyler
Android13old
Active Level 3
Galaxy A