cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Daha birsürü insan var böyle yazan bu yazılımsal problem değil de ne be?😂

(Topic created on: 04-28-2022 03:05 PM)
101 Views
neslihann1
Active Level 5
Options
Galaxy A

image

image

image

12 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Tam olarak sorununuz nedir acaba
0 Likes
neslihann1
Active Level 5
Galaxy A
Direk sistem ul hataları tamamen sistem donuyor uygulamalar hata veriyor telefon kendini yeniden başlatıyor ve ses gidiyor videolar hızlı ilerliyor yetkili servis bir işe yaramıyor bu konuda direk anakart değişmeye çalışıyorlar ama sorun güncellemelerden sonra başladı herkeste
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Eğer bu durum yazılım güncellemesinden sonra oluştu ise sizin de dediğiniz gibi yazılımsal hata olabilir Ben de yazılımsal hata olmasından şüphelendim şimdi isterseniz cihazınızın kontrol edilebilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum sizlere aşağıda anlattığım işlemleri yaparak hata raporu gönderebilirsiniz.

Uygulamalar ekranına geliyoruz Samsung menbırs
Uygulamasına tıklayıp girin alt tarafta yer alan yardım Alın Yazısı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden Diğer hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine cihazınız ile ilgili yaşamış olduğunuz bütün sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazmanız gerekiyor önemli ayrıntıları eklemeniz gerekiyor kişisel Bilgilerinizi girmeyin sistem kayıt verileri gönder yazı seçeneğini mutlaka açık halde bırakmanız gerekiyor sorununuzun sıkılığını seçin hata raporunu gönderin.

Arka planda kayıt oluşturulurken Samsung menbırs
Uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın rapor tamamen gönderilene kadar uygulama içerisinde mutlaka birkaç dakika beklemeniz gerekiyor rapor tamamen gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir.

Hata raporları gönderildi bu hatayı bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz.

Konu ile ilgili olarak yetkililer cihazı inceledikten sonra uygulama üzerinden mümkün olan en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaklardır.
neslihann1
Active Level 5
Galaxy A
Aslında çok defa hata raporu yolladım ama cihazı sıfırlamam dışında bir şey söylemediler demek ki doğru şekilde yollamadım raporu daha ayrıntılı bi şekilde yollarım cihaz kendini yeniden başlatinca otomatik hata raporu yolluyorum zaten bide sizin dediğiniz şekilde yapayım bakalım teşekkürler
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ne demek önemli değil
0 Likes
Galaxy A
Iphone a tekrar geçmek lazım yazılım süper Android cihazların çoğu yazılımsal olarak problemli maalesef
neslihann1
Active Level 5
Galaxy A
iphone açık ara farkla daha iyi zaten ama onlarda da kronik sorunlar bitmiyor🤣 samsung ardi ardına Suriye nüfusuna denk gelecek raddede telefon çıkarınca haliyle güncellemeler yetersiz kalıyor problemler bitmiyor çoğu telefon güncelleme almayı bırakıyor koskoca samsung diyorsun ama işte
Galaxy A
Kullandığım hiç bir iphone da kronik problem yaşamadım sırf ekran büyük hafif olsun diye samsung aldım ama son tabiki pubg da bile 90 fps vermiyo sendeki dertmi:)
neslihann1
Active Level 5
Galaxy A
Valla gidip iphone6 bile alsam daha çok verim alırım oyunlarda buna eminim