cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Dünkü Gelen Güncelleme A70

(Topic created on: 09-01-2021 06:13 PM)
272 Views
MBÖ
Active Level 10
Options
Galaxy A

Dün gelen güncelleme sonrası;

arayüzde arada bir olan ve çoğalan kasma sorunu azaltılmış ve eskisi kadar çok olmuyor.
Kamera netleme olayı ve kalite sanki bi tık daha iyi olmuş gibi
Dün gece şarjı komple sıfırladım. Kapandı telefon ve tekrar tekrar açmayı denedim böylece şarjı komple bitirdim. daha sonra 5 saat öyle kenarda bekledi yine denedim açılmadı ve şarja takıp fulledim. Şarja taktığımda takar takmaz %1 den direk 2 oldu ekranda gördüm. Fulleyip açtığımda ise şarj 100de durdu. Daha sonra 75 e kadar hızlı azaldı ve telefon ısınarak 75 te eski seyrine döndü

image
Fulleyip şarjdan çıkardıktan sonraki ekran süresi

Güncelleme pili öğrenene kadar böyle devam edecek gibi bekleyip göreceğiz.
Metin okuma da tts de google yerine samsung u seçtiğimizde bende devam eden çal a bastığımda ses çıkarmama sorunu halen aynı devam ediyor. 

Başka şeyler farkeden olursa yorumlarda buluşalım
9 Comments
Boynava
Active Level 6
Galaxy A

bana söyler misin Bu yeni güncellemeden sonra Kamera versiyonu nedir? Ekran görüntülerini kamera versiyonunda görmek istiyorum. Daha iyi odaklandığını söylemiştin, çok teşekkür ederim.

MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Gene 1080p 30fps sorununu diyecen de mi bi yerdeki yorumuna cevap vermiştim geri dönmedin
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Bide her yere çevirisini de atıyon helal olsun😂😂😂😂😂😂
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
11.0.15.3
Boynava
Active Level 6
Galaxy A

can you tell me After this new update What is the camera version? I would like to see the screenshots in the camera version. You said it focus better. Thank you very much.

0 Likes
izuna
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba

O ekran süresi tahmini bir değer kullanım yoğunluğu ile alakalı ekran süresinin o değerle alakası yok
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
Sanırım daha düşük oluyor genelde😅
izuna
Active Level 8
Galaxy A
kullanım yoğunluğuna bağlı tahmini değeri gösteriyo
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Cihazınızın şarjını yüzde sıfıra kadar kullanmayın yüzde yirmi olduğu zaman cihazınızı şarja takın yoksa pilinizi bataryanızı bozarsınız yüzde 0'a kadar bekletirseniz