cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Cihaz otomatik olarak kapatıldı uyarısı

(Topic created on: 12-16-2020 11:03 AM)
1026 Views
Mernik
Active Level 3
Options
Galaxy A

A20 cihazım arka planda açık hiçbir uygulama yokken aşırı ısındı soğutulmak için 10 sn içinde kapatılıyor uyarısı verip her açıldığın da 1 dk kullanamadan kapanıyor. İşin ilginç tarafı cihaz da herhangi bir ısı yok aksine çok soğuk. Bütün gece sabaha kadar kapalı kaldı sabah açtığım da yine aynı şekilde ısındı deyip kapandı. Sürekli sorun yaşamaktan sıkıldım. Aldığıma o kadar pişmanım ki....

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Durumun incelenebilmesi için samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim birde kardeşim

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından

View solution in context

0 Likes
7 Comments
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Size önerim

1)Samsung Members - Yardım al - Hata raporları sayfasından hata raporu gönderin.Birkaç gün içerisinde geri dönüş yapacaklardır.

2)Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.Yedekledikten sonra cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.

Bunları uygulamanızı öneririm.
Mernik
Active Level 3
Galaxy A

teşekkür ederim ama telefon açılsa bile 1 dk açık kalıyor. Bu sebeple o süre için de yapabileceğimi sanmıyorum

YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Yetkili servise ulaşmayı deneyiniz.
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm sana tavsiyem ilk öncelikle

Durumun incelenebilmesi için samsung members a girip hata raporu göndermeni tavsiye ederim birde kardeşim

En yakın samsung yetkili servise vermenizi tavsiye ederim bir kontrol sağlansın cihaza uzman ekip tarafından
0 Likes
Mernik
Active Level 3
Galaxy A

merhaba açılmadığı için gönderemiyorum. başka bir yolu var mıdır ?

servise göndereceğim sanırım.

Galaxy A
Müşteri Hizmetlerini Ara Oradan Uzaktan Erişim SağLa
0 Likes
Mernik
Active Level 3
Galaxy A

teşekkür ederim arayacağım :)