cancel
Showing results for
Search instead for
Did you mean:
Resolved! Solved

Original topic:

Cihaz isisi dusuk sarj edilemiyor uyarisi

(Topic created on: 08-11-2023 11:26 PM)
79 Views
billur
Beginner Level 5
Options
Galaxy A

Merhaba, dunku one ui guncellemesi sonrasinda telefonumu asla sarj edemiyorum. Cihaz isisi dusuk sarj edilemiyor uyarisi geliyor ve telefon sarji almiyor. Sarj soketi temiz. Sarj aletlerini degistirerek denedim hepsinde ayni uyariyi verdi. Bunun cozumu nedir?

5 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonunuzun s覺cakl覺覺 癟ok d羹羹k olabilir. Birka癟 uygulamada gezinip tekrar deneyin.
Snakeahmet
Active Level 6
Galaxy A
Bende telefonu ilk kutudan 癟覺kard覺覺m zaman yapm覺t覺 onu kontrol ettiimde bataryay覺 telefon eksi derecelerde g繹r羹yordu zar zor arj oluyordu hatta olmuyordu garantiye verip deiim istemitim onaylay覺p yeni telefon vermilerdi benimki donan覺msald覺 ama sizinki i癟in kesin birey s繹yleyemeyceim
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selam羹naleyk羹m. Ayarlar genely繹netim s覺f覺rla fabrika ayarlar覺na s覺f覺rla. B繹l羹m羹nden s覺f覺rla cihaz覺. Video fotoraf gibi veri varsa yedekle s覺f覺rlamadan 繹nce. Sorununuzun 癟繹z羹lmedii durumunda yetkili servis merkezinde cihaz覺 kontrol ettir. Servis i癟in bilgi almak isterseniz samsung destek hatt覺 m羹teri hizmetlerini arayabilirsin. 4447711
Not! Hi癟bir ekilde arj edemiyorsan覺z direk servise g繹nderince yaz覺.
Galaxy A
Hard Reset咩 Baka yol yok
Solution
merA72
Expert Level 3
Galaxy A
Sorun d羹zelmezse
Bu durum i癟in cihazda s覺f覺rlama ilemi deneyebilirsiniz. 襤lem i癟in cihaz覺n dahili haf覺zas覺nda bulunan rehber, resim, m羹zik, video vb. 繹nemli dosyalar覺n覺z覺 yedek ald覺ktan sonra Ayarlar > Genel Y繹netim > S覺f覺rla > Fabrika Ayarlar覺na S覺f覺rla diyerek cihaz覺n覺z覺, fabrika ayarlar覺na geri d繹nd羹rebilirsiniz. Yedekleme ve s覺f覺rlama ilemini denemenize ramen ayn覺 durum devam ediyorsa, cihaz覺n覺z覺n kontrol edilebilmesi i癟in l羹tfen en yak覺n Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletiim bilgilerine, aa覺daki link 羹zerinden ulaabilirsiniz.
https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Detayl覺 bilgiler i癟in Samsung Yetkili kiilerden destek alabilirsiniz 444 77 11.
https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/